ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.04.2011 р. N 228/А-2011

Про відзначення Дня визволення м. Одеса від фашистських загарбників у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років

Відповідно до ст. 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", рішення обласної ради від 30 грудня 2010 року N 53-VI "Про обласний бюджет Одеської області на 2011 рік", зі змінами та доповненнями, з метою вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, сприяння патріотичному вихованню молоді та святкування Дня визволення м. Одеса від фашистських загарбників:

1. Затвердити заходи з відзначення Дня визволення м. Одеса від фашистських загарбників у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років (додаються).

2. Одеському Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації (Зінченко М. А.) виділити управлінню культури і туризму Одеської обласної державної адміністрації 71100,00 грн. для відзначення 10 квітня 2011 року у парку Перемоги м. Одеса Дня визволення м. Одеса від фашистських загарбників у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на заходи в галузі культури та мистецтва.

3. Рекомендувати Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області (Яцков М. В.) забезпечити охорону громадського порядку та правил дорожнього руху під час проведення акції 10 квітня 2011 року у парку Перемоги м. Одеса.

4. Управлінню охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації (Бартко М. П.) забезпечити чергування спеціалізованого транспорту швидкої медичної допомоги 10 квітня 2011 року у парку Перемоги м. Одеса з 11.30 до 15.00.

5. Відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та протидії корупції апарату Одеської обласної державної адміністрації (Тронько С. П.), управлінням Одеської обласної державної адміністрації: освіти і науки (Ткачук А. Л.) культури і туризму (Станков В. М.), у справах преси та інформації (Мірошниченко О. В.), Головному управлінню праці та соціального захисту населення (Маркевич І. В.), Комінтернівській районній державній адміністрації (Марзак І. М.) забезпечити реалізацію заходів та до 20 травня 2011 року поінформувати управління культури і туризму Одеської обласної державної адміністрації.

6. Управлінню культури і туризму Одеської обласної державної адміністрації (Станков В. М.) узагальнити надані матеріали та до 30 червня поточного року поінформувати обласну державну адміністрацію про виконання розпорядження і цільове використання коштів.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації з гуманітарних питань.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Е. Л. Матвійчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Одеської обласної державної адміністрації
04.04.2011 N 228/А-2011

ЗАХОДИ
з відзначення Дня визволення м. Одеса від фашистських загарбників у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років

1. Провести за участю ветеранів Великої Вітчизняної війни тематичні заходи з військово - патріотичного виховання молоді у загальноосвітніх школах та навчальних закладах; організувати тематичні експозиції у музеях та бібліотеках міста.

Квітень 2011 року

Управління обласної державної адміністрації: освіти і науки, культури і туризму.

2. Організувати урочисті церемонії:

- покладання вінків до пам'ятника Невідомому матросу на Алеї слави;

- покладання кошиків з квітами до пам'ятника "Визволителям" на площі 10 Квітня;

- оголошення хвилини мовчання з метою вшанування пам'яті воїнів (парк Перемоги).

10 квітня 2011 року 10.00

Відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та протидії корупції апарату облдержадміністрації, Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

3. Провести святкові заходи у парку Перемоги:

- привітання ветеранів Великої Вітчизняної війни керівництвом області;

- театралізована програма "В наш мирный край пришел апрель";

- заходи по програмі "Фронтовий привал".

10 квітня 2011 року 11.30

Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації, управління культури і туризму обласної державної адміністрації, відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та протидії корупції апарату обласної державної адміністрації.

4. Організувати:

- урочисті заходи та святковий концерт за участю провідних майстрів сцени в Одеській обласній філармонії;

10 квітня 2011 року 14.00

Управління культури і туризму обласної державної адміністрації.

- святкові заходи та історичну реконструкцію батальних дійств за участю учасників І Міжнародного військово-історичного фестивалю "За рідну Одесу. Квітень 1944-го" (смт Чорноморське);

10 квітня 2011 року 13.00

Відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та протидії корупції апарату обласної державної адміністрації, Комінтернівська районна державна адміністрація.

- урочисте привітання ветеранів Великої Вітчизняної війни - визволителів м. Одеса.

9 - 10 квітня 2011 року

Районні державні адміністрації.

5. Відтворити історичний фотознімок воїнів-визволителів м. Одеса біля Одеського національного академічного театру опери та балету та організувати урочисту ходу центральною частиною міста за участю учасників Міжнародного військово-історичного фестивалю "За рідну Одесу. Квітень 1944-го".

9 квітня 2011 року 16.00

Відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та протидії корупції апарату обласної державної адміністрації.

6. Забезпечити широке висвітлення подвигу воїнів-визволителів м. Одеса, а також заходів зі святкування Дня визволення м. Одеса від фашистських загарбників у засобах масової інформації та на web-сайті Одеської обласної державної адміністрації.

Протягом квітня 2011 року

Управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали