ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.07.2011 р. N 335

Про відзначення на Вінниччині Дня партизанської слави, 70-річчя партизанського руху в Україні

Відповідно до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років", Указу Президента України від 30 жовтня 2001 року N 1020/2001 "Про День партизанської слави", Постанови Верховної Ради України від 21 квітня 2011 року N 3301-VI "Про відзначення 70-річчя партизанського руху в Україні":

1. Утворити організаційний комітет з відзначення на Вінниччині Дня партизанської слави, 70-річчя партизанського руху в Україні (далі - Організаційний комітет) у складі згідно з додатком.

2. Затвердити заходи з підготовки та відзначення на Вінниччині Дня партизанської слави, 70-річчя партизанського руху в Україні (далі - Заходи), що додаються.

3. Райдержадміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення, структурним підрозділам облдержадміністрації забезпечити проведення Заходів в населених пунктах, трудових колективах, навчальних закладах.

4. Управлінню культури і туризму облдержадміністрації (Скрипник М. В.), фінансування видатків з проведення вищезазначених Заходів здійснити коштом, передбаченим в обласному бюджеті на інші культурно-освітні заклади та заходи, відповідно до кошторису.

5. Управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації (Смірнов І. М.) фінансування видатків з проведення вищезазначених Заходів здійснити коштом, передбаченим в обласному бюджеті на інші видатки, відповідно до кошторису.

6. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації (Новіцький О. А.) фінансування видатків здійснити коштом, передбачених в обласному бюджеті на надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів та ветеранів, відповідно до кошторису.

7. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (Василюк С. М.) фінансування видатків, пов'язаних на виготовлення друкованої продукції, здійснити за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на інші видатки, відповідно до кошторису.

8. Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення, начальникам головних управлінь та управлінь облдержадміністрації: житлово-комунального господарства, енергетики та зв'язку, праці та соціального захисту населення, культури і туризму, у справах преси та інформації, освіти і науки, охорони здоров'я та курортів, відділу у справах релігій облдержадміністрації інформувати про хід виконання Заходів управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації до 30 вересня 2011 року для подальшого узагальнення та інформування облдержадміністрації до 6 жовтня 2011 року.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Спірідонову Л. М.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
04.07.2011 N 335


ЗАХОДИ
з підготовки та відзначення на Вінниччині Дня партизанської слави, 70-річчя партизанського руху в Україні

1. Використати підготовку і проведення святкових та ритуальних заходів для консолідації суспільства, збереження героїчних традицій Українського народу, привернення уваги державних установ, громадських організацій та всього суспільства до проблем ветеранів Великої Вітчизняної війни, колишніх учасників підпільно-партизанського руху, а також виховання молоді на кращих традиціях старших поколінь.

Організаційний комітет, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

Вересень 2011 року


2. Провести:

2.2. Урочисту зустріч, мітинг-реквієм, покладання квітів та гірлянд, театралізоване свято та концерт за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, колишніх партизанів, підпільників та громадськості Вінниччини на площі партизанської слави в Шабелянському лісі Іллінецького району.

Організаційний комітет, Іллінецька райдержадміністрація, управління облдержадміністрації: культури і туризму, з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю

22 вересня 2011 року


2.3. Тематичні уроки мужності, "круглі столи", лекції, бесіди з історії підпільно-партизанського руху в роки Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, вечори-зустрічі з учасниками підпільно-партизанського руху, виховні години в навчально-виховних закладах області.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

Вересень 2011 року


3. Забезпечити:

3.1. Урочисте покладання квітів до меморіалів і пам'ятних місць та проведення урочистих зборів, святкових концертів, культурно-масових свят, інших заходів в населених пунктах області.

Управління облдержадміністрації: культури і туризму, з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

22 вересня 2011 року


3.2. Контроль щодо здійснення органами місцевого самоврядування упорядкування меморіальних комплексів та пам'ятників, пов'язаних з іменами учасників підпільно-партизанського руху на Вінниччині.

Головне управління житлово-комунального господарства, енергетики та зв'язку облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

До 22 вересня 2011 року


3.3. Проведення демонстрації художніх та хронікально-документальних кінофільмів підпільно-партизанської тематики із запрошенням на них шкільної і студентської молоді, ветеранів партизанського руху.

Управління культури і туризму облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

Вересень 2011 року


3.4. Перевезення делегації Вінницького обласного об'єднання колишніх партизанів і підпільників Великої Вітчизняної війни до місця проведення урочистостей з нагоди Дня партизанської слави (Іллінецький район).

Управління транспорту облдержадміністрації

22 вересня 2011 року


3.5. Проведення урочистих зустрічей з ветеранами підпільно-партизанського руху і представниками громадських організацій та відвідування ветеранів-інвалідів за місцем їх проживання, в госпіталях і будинках-інтернатах.

Управління охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації, Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

20 - 22 вересня 2011 року


3.6. Висвітлення в засобах масової інформації заходів з відзначення Дня партизанської слави, історії підпільно-партизанського руху в роки Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, відкриття спеціальних рубрик, випуск тематичних сторінок, опублікування спогадів та виступів ветеранів підпільно-партизанського руху в місцевих засобах масової інформації.

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

Вересень 2011 року


3.7. Проведення поминального обіду для ветеранів, які прибудуть на урочисту зустріч з нагоди Дня партизанської слави та 70-річчя партизанського руху в Україні 22 вересня 2011 року.

Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації, Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації

22 вересня 2011 року


3.8. Виготовлення друкованої продукції.

Управління облдержадміністрації: у справах преси та інформації, з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю

Вересень 2011 року


4. Вжити заходів щодо поліпшення матеріально-побутових умов проживання учасників підпільно-партизанського руху в роки Другої Світової війни, сімей загиблих воїнів, їх медичного та соціального обслуговування, забезпечення ліками.

Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, управління охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

Вересень 2011 року


5. Організувати:

5.1. Тематичні виставки документів, друкованих видань, фотоматеріалів, оновлення експозицій музеїв, присвячених 70-річчю партизанського руху в Україні.

Управління культури і туризму облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

Вересень 2011 року


5.2. Тематичну виставку з фондів обласного краєзнавчого музею, присвячену історії підпільно-партизанського руху на Вінниччині, на площі партизанської слави в Шабелянському лісі Іллінецького району.

Управління культури і туризму облдержадміністрації

22 вересня 2011 року


6. Рекомендувати керівникам релігійних організацій провести поминальні панахиди та заупокійні богослужіння в храмах та біля пам'ятників, обелісків, на меморіальних комплексах героїв, які полягли в боях за незалежність Вітчизни.

Відділ у справах релігій облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

Вересень 2011 року


7. Вжити заходів щодо охорони громадського порядку та додержання вимог з безпеки дорожнього руху, пожежної безпеки, медичного супроводу у місцях проведення заходів з відзначення Дня партизанської слави.

Управління МВС України у Вінницькій області, управління МНС України в Вінницькій області, управління охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

Вересень 2011 року

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали