РАДА ЦЕНТРАЛЬНОЇ СПІЛКИ СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ УКРАЇНИ
VI збори XX скликання

ПОСТАНОВА

від 30 листопада 2011 року

Про відзначення у 2012 році Міжнародного року кооперативів в Україні

Збори Ради Укоопспілки відзначають, що Генеральна асамблея Організації Об'єднаних Націй (ООН) резолюцією від 11.02.2010 N 64/136 під назвою "Кооперативи в процесі соціального розвитку" проголосила 2012 рік Міжнародним роком кооперативів і рекомендувала всім державам - членам ООН та іншим відповідним зацікавленим сторонам використати проведення Року для підтримки розвитку кооперативів і підвищення обізнаності про їхній внесок у соціально-економічний розвиток.

Секретаріат ООН у письмовому зверненні до урядів країн-членів від 11.05.2010 N 10/166, із посиланням на вищезазначену резолюцію, запропонував їм у співпраці з відповідними зацікавленими сторонами, у тому числі кооперативними організаціями і агентствами ООН, створити національні комітети для координації діяльності з підготовки та проведення Міжнародного року кооперативів на національному рівні.

У зв'язку з цим збори Ради Укоопспілки постановляють:

1. Затвердити робочу комісію з відзначення у 2012 році Міжнародного року кооперативів в Україні у складі згідно з додатком 1.

2. Затвердити План заходів з відзначення у 2012 році Міжнародного року кооперативів в Україні (додаток 2).

3. Надати повноваження правлінню Укоопспілки за необхідності вносити зміни до складу робочої комісії та Плану заходів з відзначення у 2012 році Міжнародного року кооперативів в Україні.

4. Правлінням Кримспоживспілки, облспоживспілок, інших членів Укоопспілки, керівникам кооперативних вищих навчальних закладів затвердити власні робочі комісії та плани заходів з відзначення у 2012 році Міжнародного року кооперативів.

 

Голова зборів Ради

М. М. Ванівський

Секретар зборів Ради

Л. П. Терещенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали