Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про відзначення у місті Києві Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.08.2019 р. N 1467

Київ

Про відзначення у місті Києві Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України

Відповідно до Указу Президента України від 11 липня 2019 року N 513/2019 "Про відзначення 28-ї річниці незалежності України" (Указ N 513/2019), Указу Президента України від 23 серпня 2004 року N 987/2004 "Про День Державного Прапора України", постанови Верховної Ради України від 20 лютого 1992 року N 2143-XII "Про День незалежності України", рішення Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418 "Про визначення порядку організації та проведення в м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру", враховуючи історичне значення Державного Прапора України як державного символу та з метою зміцнення громадянської злагоди, утвердження у громадян почуття національної свідомості і патріотизму:

1. Провести в місті Києві у серпні та вересні 2019 року заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України.

2. Затвердити Програму заходів, присвячених Дню Державного Прапора України та 28-й річниці незалежності України, що додається.

3. Затвердити Робочий план з підготовки та відзначення у місті Києві Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України, що додається.

4. Координацію питань, пов'язаних з проведенням у місті Києві заходів, присвячених Дню Державного Прапора України та 28-й річниці незалежності України, покласти на Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та управління організаційної роботи та регіональних зв'язків апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
16 серпня 2019 року N 1467

Програма заходів,
присвячених Дню Державного Прапора України та 28-й річниці незалежності України

16 серпня - 15 вересня

Міська виставка квіткових композицій до Дня незалежності України на тему "Спортивна Україна" (територія Печерського ландшафтного парку)

19 - 31 серпня

Фотовиставка до Дня незалежності України "Україно моя" в Національному історико-архітектурному музеї "Київська фортеця"

21 серпня

Урочисте вручення державних нагород України та відзнак Київського міського голови з нагоди 28-ї річниці незалежності України (вул. Хрещатик, 36, Колонна зала)

23 серпня

Церемонії урочистого підняття Державного Прапора України на Софійській площі (09.00), біля будівлі Київської міської ради (10.00) та в районах міста Києва

Урочисте вручення паспортів громадянина України юнакам і дівчатам столиці, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, мистецтві (вул. Хрещатик, 36)

Святкова концертна програма до Дня незалежності України в Національному історико-архітектурному музеї "Київська фортеця"

Мистецький проект "Тобі, Незалежна Батьківщино!" (Софійська площа, 18.00)

Святковий концерт до Дня незалежності України "Незалежна, вишита колоссям, Україна квітуча моя" в парку ім. Тараса Шевченка

Святковий концерт "Квітни, моя Україно!" у парку "Перемога" (10.00)

Велика районна святкова програма до 28-ї річниці незалежності України "Україно, моя Україно! Найсвятіша ти пісне моя!" в Голосіївському парку культури і відпочинку ім. М. Т. Рильського

Урочисті та святкові заходи до 28-ї річниці незалежності України (вул. Маршала Тимошенка, 16)

Круглий стіл "Роль шістдесятництва у здобутті незалежності України" в Музеї шістдесятництва - філії Музею історії міста Києва

23 - 24 серпня

Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Ти у серці моїм, Україно!" (культурно-мистецький об'єкт "Співоче поле" у Печерському ландшафтному парку)

23 - 25 серпня

Змагання на ретро-автомобілях для встановлення Рекорду України, виставка автомобілів-учасників на алеї Слави від Стели Перемоги до Повітрофлотського шляхопроводу

24 серпня

Урочисті заходи за участю керівництва держави та міста на Майдані Незалежності та на алеї Героїв Небесної Сотні (09.30 - 11.00)

Покладання квітів до пам'ятників, пам'ятних знаків, місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у XX столітті, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та учасників заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях

Святковий захід з нагоди 28-ї річниці незалежності України біля будівлі Київської міської ради (вул. Хрещатик, 36, 13.00)

Фестиваль етнічних громад "Етнічний віночок" біля будівлі Київської міської ради (вул. Хрещатик, 36, 16.00 - 19.30)

Презентаційна акція "Україна єдина" Київського міського автомотоклубу на вулиці Хрещатик (від вулиці Богдана Хмельницького до бульвару Тараса Шевченка, 15.00 - 22.00)

Вуличний соціальний фестиваль "Карта мрії - 2019" (вул. Хрещатик, від вул. Прорізної до будівлі головного відділення Укрпошти, 13.00 - 17.00)

Спортивно-масовий захід "Забіг у вишиванках "Кубок до Дня незалежності України" (Русанівська набережна - Дніпровська набережна до вулиці Княжий Затон, 09.00 - 13.00)

Всеукраїнський фестиваль з нагоди Дня незалежності України Всеукраїнського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" (біля арки Дружби народів, Центральний парк культури та відпочинку м. Києва)

Пішохідні екскурсії "Володимирський шлях Михайла Грушевського" та Урядовим кварталом

Міжнародний фестиваль мистецтв "Діалоги культур" (Літня естрада "Міський сад" в Центральному парку культури і відпочинку м. Києва)

Показ колекції бренда SEREBROVA в рамках концепції "Ukraine Now" (Пішохідний (Парковий) міст через річку Дніпро, 18.00 - 21.00)

Фестиваль "Відкрита музика міста" на майданчику перед Національним музеєм історії України (вул. Володимирська, 2, 20.00)

Святкові концертні програми у районних закладах культури за участю колективів художньої самодіяльності

Вітрильна регата "День незалежності" (6-й причал Київського річкового вокзалу, 11.00)

Районне свято за участю колективів самодіяльності закладів культури Дарницького району в регіональному ландшафтному парку "Партизанська слава"

Культурно-мистецький проект "Моя Незалежність" (культурно-мистецький об'єкт "Співоче поле" у Печерському ландшафтному парку, 15.00)

Святкова концертна програма до Дня незалежності України (Контрактова площа, сквер біля пам'ятника П. Сагайдачному)

Концертна програма до Дня незалежності України у парку "Відрадний"

24 - 25 серпня

Чемпіонат України зі Стріт Воркаут (біля арки Дружби народів, Центральний парк культури та відпочинку м. Києва)

Богатирський турнір "Матч побратимів 2019" на Контрактовій площі, 14.00

Мистецький фестиваль до Дня незалежності України (вулиця Володимирська від вулиці Великої Житомирської до вулиці Десятинної)

25 серпня

Звітний концерт муніципальних творчих колективів (Літня естрада "Міський сад" в Центральному парку культури і відпочинку м. Києва)

Культурно-мистецький захід в рамках Фестивалю "Кримський Дім об'єднує серця" на території Пейзажної алеї біля Національного музею історії України

28 серпня

Захід, присвячений пам'яті загиблих та зниклих безвісті бійців за незалежність України (Повітрофлотський проспект, 25, 10.00 - 12.00 та Михайлівська площа, 16.00 - 17.00)

Серпень

Показ фільмів "Сильніше, ніж зброя" та "Михайло Грушевський" у кінотеатрах "Старт", "Факел", "Ліра" (22 - 23 серпня)

Виставка архівних документів "До Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України" у читальному залі Державного архіву м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (20 серпня - 03 вересня)

Тематичні просвітницькі заходи у бібліотеках міста Києва з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України

Проведення у районах міста Києва спортивних свят, спартакіад, турнірів та змагань з різних видів спорту, присвячених Дню Державного Прапора України та 28-й річниці незалежності України

Вересень

Проведення тематичних просвітницьких заходів, виховних годин, книжкових виставок, конференцій, зустрічей за круглим столом, наукових читань з історії становлення незалежності України, присвячених Дню Державного Прапора України, 28-й річниці незалежності України (заклади освіти міста Києва).

 

Директор Департаменту
суспільних комунікацій

Р. Лелюк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
16 серпня 2019 року N 1467

Робочий план
з підготовки та відзначення у місті Києві Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України

N

Зміст заходів

Строк виконання

Відповідальні за виконання

Заходи з благоустрою та святкового тематичного оформлення міста Києва

1.

Забезпечення святкового оформлення центральної частини та районів міста Києва в місцях проведення офіційних заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України

До 22 серпня

Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Департамент міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
районні в місті Києві державні адміністрації,
комунальна корпорація "Київавтодор",
комунальне підприємство "Київпастранс",
комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло"

2.

Встановлення Державного Прапора України на будівлях, електро- і світлових опорах міста Києва

До 22 серпня

Районні в місті Києві державні адміністрації,
комунальна корпорація "Київавтодор",
комунальне підприємство "Київпастранс",
комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло"

3.

Забезпечення благоустрою місць проведення урочистих заходів, а також об'єктів культурної спадщини, пам'ятників і пам'ятних знаків, місць поховання видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерорисгичної операції та учасників заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях

Серпень

Районні в місті Києві державні адміністрації,
Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Департамент міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Департамент охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

4.

Забезпечення контролю за дотриманням Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, у зв'язку зі встановленням сценічного обладнання, технічного обладнання для проведення культурно-мистецьких заходів, присвячених відзначенню Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України, і відновлення порушеного благоустрою

До 23 серпня

Департамент міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
районні в місті Києві державні адміністрації

5.

Включення святкової ілюмінації в центральній частині міста Києва

23 - 24 серпня

Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло"

6.

Розміщення тематичної соціальної реклами у місті Києві, святкових вітань з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України.

Протягом серпня

Управління з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
комунальне підприємство виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Київреклама",
комунальне підприємство "Київський метрополітен"

Забезпечення тимчасової заміни сюжетів на рекламних засобах, розміщених в місцях проведення офіційних заходів

24 - 25 серпня

7.

Виготовлення та розміщення тематичних плакатів з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України

20 - 31 серпня

Управління з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Підготовка та проведення загальнодержавних урочистих заходів

8.

Сприяння у проведенні урочистих заходів за участю керівництва держави та міста на Софійській площі, Майдані Незалежності, алеї Героїв Небесної Сотні

23 - 24 серпня

Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
управління організаційної роботи та регіональних зв'язків апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Департамент міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Печерська районна в місті Києві державна адміністрація,
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація

9.

Сприяння у проведенні молебнів за Україну та український народ релігійними організаціями міста Києва

24 серпня

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Підготовка та проведення загальноміських та районних святкових заходів

10.

Проведення урочистих церемоній підняття Державного Прапора України біля будівлі Київської міської ради та в районах міста

23 серпня

Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
управління організаційної роботи та регіональних зв'язків апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
районні в місті Києві державні адміністрації

11.

Організація церемонії вручення паспортів громадянина України юнакам і дівчатам столиці, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, мистецтві

23 серпня

Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

12.

Покладання квітів до пам'ятників, пам'ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у XX столітті, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та учасників заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях

24 серпня

Районні в місті Києві державні адміністрації

13.

Проведення Дня інформування населення, трудових колективів підприємств, установ та організацій міста Києва, присвяченого 28-й річниці незалежності України

19 - 23 серпня

Районні в місті Києві державні адміністрації

14.

Проведення міської виставки квіткових композицій до Дня незалежності України на тему "Спортивна Україна" (територія Печерського ландшафтного парку)

16 серпня - 15 вересня

Київське комунальне об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд"

15.

Проведення урочистого вручення державних нагород України та відзнак Київського міського голови з нагоди 28-ї річниці незалежності України (вул. Хрещатик, 36, Колонна зала)

21 серпня

Управління по роботі з персоналом апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

16.

Підготовка та проведення виставки архівних документів "До Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України" у читальному залі Державного архіву м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

20 серпня - 03 вересня

Державний архів м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

17.

Проведення заходу, присвяченого пам'яті загиблих та зниклих безвісті бійців за незалежність України (Повітрофлотський проспект, 25, 10.00 - 12.00 та Михайлівська площа, 16.00 - 17.00)

28 серпня

Департамент соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Всеукраїнська громадська організація "Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО" (за згодою)

18.

Проведення у закладах освіти столиці тематичних просвітницьких заходів, виховних годин, книжкових виставок, конференцій, зустрічей за круглим столом, наукових читань з історії становлення незалежності України, присвячених Дню Державного Прапора України та 28-й річниці незалежності України

Вересень

Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Підготовка та проведення культурно-мистецьких заходів

19.

Проведення святкової концертної програми до Дня незалежності України в Національному історико-архітектурному музеї "Київська фортеця"

23 серпня

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Печерська районна в місті Києві державна адміністрація

20.

Організація святкового концерту "Квітни, моя Україно!" у парку "Перемога"

23 серпня 10.00

Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація

21.

Організація урочистих та святкових заходів до 28-ї річниці незалежності України на майданчику біля будівлі Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації (вул. Маршала Тимошенка, 16)

23 серпня

Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація

22.

Проведення засідання за круглим столом "Роль шістдесятництва у здобутті незалежності України" в Музеї шістдесятництва - філії Музею історії міста Києва

23 серпня

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

23.

Проведення святкового концерту до Дня незалежності України "Незалежна, вишита колоссям, Україна квітуча моя" в парку ім. Тараса Шевченка

23 серпня 12.00

Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація

24.

Організація районної святкової програми до 28-ї річниці незалежності України "Україно, моя Україно! Найсвятіша ти пісне моя!" в Голосіївському парку культури і відпочинку ім. М. Т. Рильського

23 серпня 16.00

Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація

25.

Проведення мистецького проекту "Тобі, Незалежна Батьківщино!" (Софійська площа)

23 серпня 18.00

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Державне підприємство "Державна театрально-видовищна агенція" (за згодою)

26.

Проведення Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Ти у серці моїм, Україно!", присвяченого Дню незалежності України, на сцені культурно-мистецького об'єкта "Співоче поле" у Печерському ландшафтному парку

23 - 24 серпня

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень (за згодою)

27.

Проведення Фестивалю етнічних громад "Етнічний віночок" біля будівлі Київської міської ради (вулиця Хрещатик, 36)

24 серпня 16.00 - 19.30

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Азербайджанський культурний центр імені Мусліма Магомаєва (за згодою)

28.

Організація святкового заходу біля будівлі Київської міської ради (вулиця Хрещатик, 36)

24 серпня

Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

29.

Проведення вуличного соціального фестивалю "Карта мрії - 2019" (вулиця Хрещатик, від вулиці Прорізної до будівлі головного відділення Укрпошти)

24 серпня 12.00 - 18.00

Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
громадська організація "Карта мрії" (за згодою)

30.

Проведення пішохідних екскурсій "Володимирський шлях Михайла Грушевського" та Урядовим кварталом, розроблених Музеєм історії міста Києва та Історико-меморіальним музеєм Михайла Грушевського - філією Музею історії міста Києва

24 серпня

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

31.

Проведення фестивалю "Відкрита музика міста" на майданчику перед Національним музеєм історії України (вул. Володимирська, 2)

24 серпня 20.00

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Благодійний фонд "Відкрита музика міста" (за згодою)

32.

Організація показу колекції бренда SEREBROVA в рамках концепції "Ukraine Now" на Пішохідному (Парковому) мосту через р. Дніпро (підготовчі роботи розпочнуться о 15.00)

24 серпня 18.00 - 21.00

ФОП Сереброва О. А.,
Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

33.

Організація святкових концертних програм у районних закладах культури за участю колективів художньої самодіяльності

24 серпня

Районні в місті Києві державні адміністрації

34.

Проведення Міжнародного фестивалю мистецтв "Діалоги культур" (Літня естрада "Міський сад" в Центральному парку культури і відпочинку м. Києва)

24 серпня

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

35.

Проведення районного свята за участю колективів самодіяльності закладів культури Дарницького району в регіональному ландшафтному парку "Партизанська слава"

24 серпня

Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

36.

Організація культурно-мистецького проекту "Моя Незалежність" (культурно-мистецький об'єкт "Співоче поле" у Печерському ландшафтному парку)

24 серпня 15.00

Печерська районна в місті Києві державна адміністрація

37.

Організація святкової концертної програми до Дня незалежності України (Контрактова площа, сквер біля пам'ятника Петру Сагайдачному)

24 серпня

Подільська районна в місті Києві державна адміністрація

38.

Організація концертної програми до Дня незалежності України у парку "Відрадний"

24 серпня

Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

39.

Сприяння проведенню мистецького фестивалю до Дня незалежності України (вулиця Володимирська від вулиці Великої Житомирської до вулиці Десятинної)

24 - 25 серпня

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Департамент міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація,
громадська організація "Добровільне творче товариство "Київський живопис" (за згодою)

40.

Організація звітного концерту муніципальних творчих колективів (Літня естрада "Міський сад" в Центральному парку культури і відпочинку м. Києва)

25 серпня

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

41.

Проведення культурно-мистецького заходу в рамках Фестивалю "Кримський Дім об'єднує серця" на території Пейзажної алеї біля Національного музею історії України (вул. Володимирська, 2)

25 серпня

Державне підприємство "Кримський Дім" (за згодою)

42.

Демонстрація фільмів "Сильніше, ніж зброя" та "Михайло Грушевський" у кінотеатрах "Старт", "Факел", "Ліра"

22 - 23 серпня

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

43.

Організація фотовиставки "Україно моя" в Національному історико-архітектурному музеї "Київська фортеця"

19 - 31 серпня

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

44.

Організація тематичних просвітницьких заходів у бібліотеках міста Києва з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України

Серпень

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
районні в місті Києві державні адміністрації

Проведення спортивних заходів

45.

Проведення благодійного забігу у вишиванках "Кубок до Дня незалежності України" за маршрутом: Русанівська набережна - Дніпровська набережна до вулиці Княжий Затон. Монтаж сцени на Русанівському бульварі 23.08.2019 з 07.00

24 серпня 08.00 - 14.00

Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
громадська організація "МК "Тарас Бульба" (за згодою)

46.

Проведення Всеукраїнського фестивалю з нагоди Дня незалежності України Всеукраїнського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" біля арки Дружби народів, Центральний парк культури та відпочинку м. Києва (монтаж сцени 23.08.2019)

24 серпня 10.00 - 19.00

Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Всеукраїнський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" (за згодою)

47.

Проведення Чемпіонату України зі Стріт Воркаут (біля арки Дружби народів, Центральний парк культури та відпочинку м. Києва)

24 - 25 серпня

Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Всеукраїнська громадська організація "Стріт Воркаут Україна" (за згодою)

48.

Організація презентаційної акції "Україна єдина" на вулиці Хрещатик (від вулиці Богдана Хмельницького до бульвару Тараса Шевченка)

24 серпня 15.00 - 22.00

Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Київський міський автомотоклуб (за згодою)

49.

Проведення вітрильної регати "День незалежності" (причал N 6 Київського річкового вокзалу)

24 серпня 11.00 - 18.00

Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Відокремлений підрозділ громадської організації "Вітрильна федерація України "Київська міська вітрильна федерація" (за згодою)

50.

Проведення змагання на ретро-автомобілях для встановлення Рекорду України, виставка автомобілів-учасників на алеї Слави від Стели Перемоги до Повітрофлотського шляхопроводу

23 - 25 серпня

Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
громадська організація "Відроджений Київський Клуб Автомобілістів" (за згодою)

51.

Проведення Богатирського турніру "Матч побратимів 2019" на Контрактовій площі (монтажні роботи 23.08.2019 з 15.00)

24 серпня 14.00

Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Федерація найсильніших атлетів України і перетягування канату (за згодою)

25 серпня 13.00

52.

Підготовка і проведення спортивних святкових заходів та змагань у районах міста Києва, присвячених Дню Державного Прапора України та 28-й річниці незалежності України

Серпень

Районні в місті Києві державні адміністрації

Інші організаційні заходи

53.

Забезпечення охорони публічного порядку і безпеки дорожнього руху в місцях підготовки та проведення святкових заходів.
Забезпечення заборони паркування транспортних засобів у місцях підготовки та проведення урочистих заходів

23 - 24 серпня

Головне управління Національної поліції у м. Києві (за згодою),
Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції (за згодою)

54.

Забезпечення тимчасового обмеження руху транспортних засобів на час підготовки та проведення святкових заходів на:

 

Головне управління Національної поліції у м. Києві (за згодою),
Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції (за згодою)

вул. Хрещатик від вул. Богдана Хмельницького до вул. Трьохсвятительської,
вул. Михайлівській від вул. Костьольної до вул. Хрещатик

22 серпня 2019 року з 18.00 до 23.00

вул. Великій Житомирській від вул. Володимирської до вул. Михайлівської,
вул. Михайлівській від Володимирського проїзду до вул. Хрещатик,
вул. Костьольній від вул. Михайлівської до вул. Трьохсвятительської,
вул. Трьохсвятительській від вул. Хрещатик до Михайлівської площі,
Володимирському узвозі від вул. Петра Сагайдачного до Європейської площі,
вул. Михайла Грушевського від Петрівської алеї до Європейської площі;
(у разі потреби на вул. Михайла Грушевського від вул. Садової до Петрівської алеї, а також на Петрівській алеї та Парковій дорозі від алеї Героїв Крут до вул. Михайла Грушевського),
вул. Хрещатик від вул. Богдана Хмельницького до Європейської площі, вул. Архітектора Городецького від вул. Марії Заньковецької до вул. Хрещатик, алеї Героїв Небесної Сотні від вул. Ольгінської до вул. Хрещатик

23 серпня 2019 року з 17.00 до завершення заходів 24 серпня 2019 року

вул. Володимирській від вул. Льва Толстого до бульвару Тараса Шевченка,
бульварі Тараса Шевченка від вул. Володимирської до Бессарабської площі, вул. Великій Васильківській від вул. Петра Скоропадського до Бессарабської площі,
вул. Басейній від Крутного узвозу до вул. Хрещатик

24 серпня 2019 року з 10.00 до 12.00

55.

Забезпечення заборони руху транспортних засобів на час підготовки та проведення спортивно-масового заходу "Забіг у вишиванках "Кубок до Дня незалежності України":
на Русанівському бульварі (біля пам'ятника М. Гоголю, а також на перехресті Русанівської набережної та Русанівського бульвару)

23 серпня з 07.00 до 24 серпня 18.00

Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Головне управління Національної поліції у м. Києві (за згодою),
Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції (за згодою)

за маршрутом: Русанівська набережна - Русанівський бульвар (у напрямку Дніпровської набережної) - Русанівська набережна - Дніпровська набережна - (розворот біля Дніпровської набережної, 16) - Дніпровська набережна - Русанівська набережна - Русанівський бульвар - Русанівська набережна

24 серпня з 07.00 до 13.00

56

Забезпечення заборони руху транспортних засобів на вул. Хрещатик (від вул. Богдана Хмельницького до вул. Прорізної) під час церемонії урочистого підняття Державного Прапору України біля адміністративної будівлі Київської міської ради (вул. Хрещатик, 36)

23 серпня з 07.00 до закінчення заходів

Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Головне управління Національної поліції у м. Києві (за згодою),
Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції (за згодою)

57.

Забезпечення заборони руху транспортних засобів на вул. Хрещатик (від вул. Богдана Хмельницького до бульвару Тараса Шевченка) на час підготовки і проведення презентаційної акції "Україна єдина"

24 серпня з 08.00 до 22.00

Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Головне управління Національної поліції у м. Києві (за згодою),
Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції (за згодою)

58.

Забезпечення тимчасового обмеження руху транспортних засобів на Повітрофлотському проспекті (від Солом'ямської площі до Повітрофлотського проспекту, 25) на час проведення заходу, присвяченого пам'яті загиблих та зниклих безвісті бійців за незалежність України

28 серпня 09.00 - 12.00

Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Головне управління Національної поліції у м. Києві (за згодою),
Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції (за згодою)

59.

Забезпечення заборони руху транспортних засобів на вулиці Володимирській (від вулиці Великої Житомирської до вулиці Десятинної) на час проведення Мистецького фестивалю до Дня незалежності України

24 - 25 серпня

Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Головне управління Національної поліції у м. Києві (за згодою),
Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції (за згодою)

60.

Забезпечення заборони та обмеження руху транспортних засобів на ділянках вулично-дорожньої мережі міста під час проведення заходів, передбачених цим Планом, здійснювати на підставі тимчасових схем організації дорожнього руху, погоджених та затверджених у встановленому порядку

Серпень

Головне управління Національної поліції у м. Києві (за згодою),
Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції (за згодою),
Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

61.

Розроблення, погодження з Управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції та подання на затвердження Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схеми організації дорожнього руху

Серпень

Всеукраїнська громадська організація "Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО",
громадська організація "МК "Тарас Бульба",
Київський міський автомотоклуб,
громадська організація "Добровільне творче
товариство "Київський живопис"

62.

Тимчасово на час підготовки та проведення спортивних та урочистих заходів внести зміни в роботу міського пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить у місцях проведення заходів

23 - 25 серпня

Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

63.

Забезпечення чергування спеціальної техніки (евакуатор, тягач, кран) та чергових ремонтних бригад під час підготовки та проведення урочистих заходів

23 - 24 серпня

Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
комунальне підприємство "Київпастранс",
комунальна корпорація "Київавтодор",
комунальне підприємство "Центр організації дорожнього руху",
комунальне підприємство "Київтранспарксервіс"

64.

Забезпечення висвітлення інформації про зміни в організації дорожнього руху та в роботі маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування в комунальних засобах масової інформації м. Києва

22 серпня

Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

65.

Забезпечення готовності сил і засобів оперативного реагування на можливе виникнення надзвичайних ситуацій

24 серпня

Управління з питань цивільного захисту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

66.

Чергування бригад екстреної медичної допомоги у місцях проведення загальнодержавних та загальноміських заходів, в тому числі з урахуванням участі у заходах людей з особливими потребами

21 - 28 серпня

Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
районні в місті Києві державні адміністрації

67.

Встановлення додаткових урн, контейнерів, мобільних туалетних кабін на час проведення загальнодержавних та загальноміських заходів, враховуючи спеціальні туалетні кабіни для людей з обмеженими можливостями

23 - 24 серпня

Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
Спеціалізоване водогосподарське комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київводфонд",
районні в місті Києві державні адміністрації

68.

Забезпечення безоплатного входу на територію Печерського ландшафтного парку (культурно-мистецький об'єкт "Співоче поле") у зв'язку з проведенням Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Ти у серці моїм, Україно!"

23 - 24 серпня

Київське комунальне об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд",
Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

69.

Надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим категоріям соціально незахищених верств населення міста Києва з нагоди Дня незалежності України відповідно до міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2019 - 2021 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 18.12.2018 N 459/6510 (Програма N 459/6510)

Серпень

Департамент соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

70.

Погодження у встановленому порядку з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схеми організації торговельного процесу на території проведення заходів

До 21 серпня

Громадська організація "МК "Тарас Бульба",
Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень,
Державне підприємство "Кримський Дім",
Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

71.

Забезпечення виконання суб'єктами господарювання (організаторами заходів) вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами" під час проведення заходів

23 - 24 серпня

Громадська організація "МК "Тарас Бульба",
Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень,
Державне підприємство "Кримський Дім"

72.

Забезпечення контролю за дотриманням організаторами заходів вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами"

23 - 24 серпня

Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
районні в місті Києві державні адміністрації

73.

Просити Головне управління Держпродспоживслужби у м. Києві здійснити моніторинг об'єктів торгівлі на території проведення заходів щодо дотримання суб'єктами господарювання основних принципів та вимог до безпечності та якості харчових продуктів

23 - 24 серпня

Головне управління Держпродспоживслужби у м. Києві (за згодою)

74.

Забезпечення постійного контролю за своєчасним вивезенням вмісту контейнерів та урн для сміття, належним утриманням громадських вбиралень та мобільних туалетних кабін

Серпень

Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
районні в місті Києві державні адміністрації,
комунальна корпорація "Київатодор"

75.

Дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення заходів і відновлення порушеного благоустрою у зв'язку з встановленням сцен, малих архітектурних форм, технічних конструкцій (на період монтажу та демонтажу сцен, малих архітектурних форм, технічних конструкцій у місцях проведення заходів)

23 - 24 серпня

Громадська організація "Карта мрії"
Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень,
Азербайджанський культурний центр імені Мусліма Магомаєва,
Державне підприємство "Кримський Дім",
Відокремлений підрозділ громадської організації "Вітрильна федерація України "Київська міська вітрильна федерація"
Федерація найсильніших атлетів України і перетягування канату,
Всеукраїнський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх",
ФОП Сереброва О. А.,
громадська організація "МК "Тарас Бульба",
Благодійний фонд "Відкрита музика міста",
Київський міський автомотоклуб,
громадська організація "Добровільне творче
товариство "Київський живопис",
громадська організація "Відроджений Київський Клуб Автомобілістів",
Всеукраїнська громадська організація "Стріт Воркаут Україна",
Державне підприємство "Державна театрально-видовищна агенція"

76.

Дотримання та виконання вимог пожежної та техногенної безпеки під час підготовки та проведення заходів

До 22 серпня

Громадська організація "Карта мрії"
Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень,
Азербайджанський культурний центр імені Мусліма Магомаєва,
Державне підприємство "Кримський Дім",
Федерація найсильніших атлетів України і перетягування канату,
громадська організація "Добровільне творче товариство "Київський живопис",
Відокремлений підрозділ громадської організації "Вітрильна федерація України "Київська міська вітрильна федерація",
Всеукраїнський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх",
ФОП Сереброва О. А.,
громадська організація "МК "Тарас Бульба",
Київський міський автомотоклуб,
громадська організація "Відроджений Київський Клуб Автомобілістів",
Всеукраїнська громадська організація "Стріт Воркаут Україна",
Державне підприємство "Державна театрально-видовищна агенція"

77.

Забезпечення дотримання Закону України "Про охорону культурної спадщини", погодження з Департаментом охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) заходів на території ДІАЗ "Стародавній Київ" та в місцях можливого впливу на пам'ятки місцевого значення

До 22 серпня

Громадська організація "Карта мрії"
Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень,
Азербайджанський культурний центр імені Мусліма Магомаєва,
Державне підприємство "Кримський Дім",
Федерація найсильніших атлетів України і перетягування канату,
Відокремлений підрозділ громадської організації "Вітрильна федерація України "Київська міська вітрильна федерація",
Благодійний фонд "Відкрита музика міста",
Всеукраїнський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх",
громадська організація "Добровільне творче товариство "Київський живопис",
ФОП Сереброва О. А.,
громадська організація "МК "Тарас Бульба",
Київський міський автомотоклуб,
громадська організація "Відроджений Київський Клуб Автомобілістів",
Всеукраїнська громадська організація "Стріт Воркаут Україна",
Державне підприємство "Державна театрально-видовищна агенція"

Інформаційно-комунікативна кампанія

78.

Проведення медійних заходів, спрямованих на утвердження позитивного іміджу України у світі як демократичної європейської держави, популяризація міста Києва як європейської столиці за підтримки комунальних засобів масової інформації, інформаційних агенцій, соціальних медіа, соціальних мереж.
Підготовка та розміщення вітань киянам та гостям столиці у засобах масової інформації

Серпень

Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

79.

Анонсування та висвітлення у засобах масової інформації заходів з відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України

Серпень

Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),
управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

 

Директор Департаменту
суспільних комунікацій

Р. Лелюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали