МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.07.2011 р. N 209-р

Про відзначення в Миколаївській області 21-ї річниці Декларації про державний суверенітет України

Відповідно до статей 2, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою відзначення в Миколаївській області 21-ї річниці Декларації про державний суверенітет України:

1. Затвердити заходи щодо підготовки та відзначення в Миколаївській області 21-ї річниці Декларації про державний суверенітет України (далі - заходи), що додаються.

2. Затвердити кошторис витрат на проведення заходів щодо підготовки та відзначення в Миколаївській області 21-ї річниці Декларації про державний суверенітет України (додається).

3. Управлінню культури облдержадміністрації (Гладун) забезпечити фінансування проведення заходів відповідно до затвердженого кошторису в установленому чинним законодавством порядку.

4. Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та запропонувати міським (міст обласного значення) головам забезпечити виконання затверджених заходів, про що інформувати управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації до 21 липня 2011 року.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В. М.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
08.07.2011 N 209-р


ЗАХОДИ
щодо підготовки та відзначення в Миколаївській області 21-ї річниці Декларації про державний суверенітет України

1. Провести в м. Миколаєві за участю представників трудових колективів, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, діячів науки і культури обласні урочисті збори та святковий концерт.

Організаційний відділ апарату облдержадміністрації, управління облдержадміністрації: з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, культури.

15 липня 2011 року.


2. Забезпечити проведення Всеукраїнської акції "Рушник".

Управління облдержадміністрації: з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, культури.

15 липня 2011 року.


3. Провести в населених пунктах області урочисті заходи за участю представників трудових колективів, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, діячів науки і культури.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

16 липня 2011 року.


4. Здійснити додаткові заходи щодо благоустрою населених пунктів, упорядкування об'єктів культурної спадщини.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

До 16 липня 2011 року.


5. Забезпечити проведення наукових конференцій, "круглих столів", просвітницьких заходів, присвячених історичній ролі Декларації про державний суверенітет України та питанням розвитку і зміцнення держави.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), управління освіти і науки облдержадміністрації.

Липень 2011 року.


6. Забезпечити проведення тематичних виставок друкованих видань, фотоматеріалів та документів.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), управління культури облдержадміністрації, державний архів Миколаївської області.

Липень 2011 року.


7. Забезпечити проведення культурно-мистецьких та спортивних заходів в рамках відзначення 21-ї річниці Декларації про державний суверенітет України.

Голови райдержадміністрацій, міські (міст обласного значення) голови (за узгодженням), управління облдержадміністрації: культури, з питань фізичної культури і спорту.

Липень 2011 року.


8. Організувати виступи в засобах масової інформації керівників місцевих органів виконавчої влади та представників органів місцевого самоврядування, відомих учених, політичних і громадських діячів з висвітлення історичної ролі Декларації про державний суверенітет України. Забезпечити висвітлення заходів з підготовки та відзначення 21-ї річниці Декларації про державний суверенітет України, організувати проведення тематичних радіо - та телепередач.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), управління облдержадміністрації: з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, освіти і науки, у справах преси та інформації, обласна державна телерадіокомпанія (за узгодженням).

Липень 2011 року.


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
08.07.2011 N 209-р


КОШТОРИС ВИТРАТ
на проведення заходів щодо підготовки та відзначення в Миколаївській області 21-ї річниці Декларації про державний суверенітет України

1.

Транспортні витрати

- 4800 грн.

2.

Квіткова продукція

- 3000 грн.

3.

Забезпечення технічного супроводження заходів

- 2000 грн.

 

РАЗОМ:

- 9800 грн.

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали