ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.05.2011 р. N 345

Про відзначення в області 120-річчя від дня народження полковника армії УНР Євгена Коновальця

Відповідно до Указу Президента України від 19 листопада 2009 року N 946/2009 "Про додаткові заходи щодо визнання українського визвольного руху XX століття", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 грудня 2009 року N 990 "Про проведення комплексу заходів на 2010 - 2012 роки щодо активізації роботи з визнання українського визвольного руху XX століття" та рішення Тернопільської обласної ради від 14 квітня 2011 року N 1140 "Про проголошення 2011 року в Тернопільській області Роком полковника Євгена Коновальця", з метою гідного вшанування його учасників, відновлення національної пам'яті та історичної справедливості:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення в області 120-ї річниці від дня народження видатного діяча української історії, командира корпусу Січових Стрільців, полковника армії УНР, засновника організації ОУН та першого голови Проводу ОУН Євгена Коновальця у складі згідно з додатком.

2. Затвердити заходи з підготовки та відзначення в області 120-ї річниці від дня народження видатного діяча української історії, командира корпусу Січових Стрільців, полковника армії УНР, засновника організації ОУН та першого голови Проводу ОУН Євгена Коновальця (далі - заходи), що додаються.

3. Районним державним адміністраціям, виконавчому комітету Тернопільської міської ради:

3.1. Розробити заходи з підготовки та відзначення в населених пунктах області 120-ї річниці від дня народження полковника армії УНР Євгена Коновальця та забезпечити організацію їх виконання.

3.2. Про стан реалізації заходів інформувати Головне управління з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації облдержадміністрації до 30 грудня 2011 року.

4. Головному управлінню з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації облдержадміністрації, редакції газети "Свобода", обласній державній телерадіокомпанії забезпечити широке висвітлення заходів з підготовки та відзначення в області 120-ї річниці від дня народження полковника армії УНР Євгена Коновальця.

5. Головному управлінню з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації облдержадміністрації забезпечити координацію роботи та узагальнення матеріалів і про стан виконання цього розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 10 січня 2012 року.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Гоча П. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян


 

Додаток
до розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
11.05.2011 N 345


СКЛАД
організаційного комітету з підготовки та відзначення в області 120-ї річниці від дня народження видатного діяча української історії, командира корпусу Січових Стрільців, полковника армії УНР, засновника організації ОУН та першого голови Проводу ОУН Євгена Коновальця

ГОЧ
Петро Володимирович

- заступник голови обласної державної адміністрації, голова організаційного комітету

КУЛЬЧИЦЬКИЙ
Ігор Володимирович

- начальник Головного управління з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації облдержадміністрації, заступник голови організаційного комітету

КОШОВСЬКА
Галина Степанівна

- головний спеціаліст Головного управління з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації облдержадміністрації, секретар організаційного комітету

Члени організаційного комітету:

БИЦЮРА
Леонід Олексійович

- заступник Тернопільського міського голови (за згодою)

ГУМЕН
Юрій Євгенович

- директор державного архіву Тернопільської області

ЗАПОРОЖАН
Іван Григорович

- - начальник управління освіти і науки облдержадміністрації

ЗАРУЦЬКИЙ
Юрій Романович

заступник начальника Головного управління - начальник відділу у справах преси та інформації Головного управління з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації облдержадміністрації

ЗАЯЦЬ
Роман Михайлович

- генеральний директор обласної державної телерадіокомпанії

КЛИМ
Андрій Васильович

- голова обласного відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів (за згодою)

НАЙЧУК
Наталія Анатоліївна

- начальник управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації

ОЛЕЩУК
Ігор Андрійович

- науковий працівник Тернопільського історико-меморіального музею політичних в'язнів

ШЕРГЕЙ
Григорій Платонович

- начальник управління культури облдержадміністрації.


 

Заступник голови - керівник
апарату обласної
державної адміністрації

Ю. В. Желіховський


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
11.05.2011 N 345


ЗАХОДИ
з підготовки та відзначення в області 120-ї річниці від дня народження видатного діяча української історії, командира корпусу Січових Стрільців, полковника армії УНР, засновника організації ОУН та першого голови Проводу ОУН Євгена Коновальця

1. Провести науково-практичні конференції, уроки пам'яті, виховні години, усні журнали, засідання "круглих столів", організувати тематичні виставки літератури та випустити ювілейні стінгазети у навчальних закладах і закладах культури області, присвячені життю та діяльності видатного діяча української історії.

Управління освіти і науки, культури облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради

Травень, червень, вересень 2011 року


2. Організувати тематичні виставки в музеях, архівах, шкільних закладах, бібліотеках області, присвячені життю і діяльності Євгена Коновальця.

Управління культури облдержадміністрації, обласний краєзнавчий музей, державний архів області, райдержадміністрації

Травень, червень 2011 року


3. Організувати заходи із вшанування пам'яті та покладання квітів до пам'ятників та пам'ятних знаків борцям за волю України в населених пунктах області з нагоди 120-річчя від дня народження Євгена Коновальця.

Виконком Тернопільської міської ради, райдержадміністрації

14 червня 2011 року


4. Забезпечити в засобах масової інформації проведення циклу тематичних теле- радіопередач та друкованих матеріалів з нагоди відзначення 120-річчя з дня народження Євгена Коновальця.

Головне управління з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації облдержадміністрації, обласна державна телерадіокомпанія, редакція газети "Свобода".

Червень 2011 року


5. Організувати впорядкування місць та утримання в належному стані пам'ятників, пам'ятних знаків, пов'язаних з життям і діяльністю борців за волю України (Січових Стрільців, діячів УНР і ЗУНР, УВО та ОУН, УПА).

Управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, обласна інспекція охорони пам'яток історії та культури, райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради

Постійно


6. Організувати проведення благоустрою на вулиці Євгена Коновальця в м. Тернополі та розглянути можливість встановлення на ній анотаційної дошки в честь видатного діяча української історії.

Виконком Тернопільської міської ради

Упродовж 2011 року


 

Заступник голови - керівник
апарату обласної
державної адміністрації

Ю. В. Желіховський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали