ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
ПРАВЛІННЯ

ПОСТАНОВА

03.04.2012

м. Київ

N 17


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
24 квітня 2012 р. за N 607/20920

Про відзнаки Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Відповідно до статті 11 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" та з метою врегулювання питань щодо представлення до нагородження відзнаками Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності правління Фонду

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Установити заохочувальні відзнаки Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності:

Почесну грамоту Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності;

Подяку голови правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

2. Затвердити такі, що додаються:

Положення про Почесну грамоту Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності;

Положення про Подяку голови правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Положення N 17).

3. Постанови правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 24 грудня 2001 року N 57 "Про відзнаки Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності" та від 26 жовтня 2006 року N 192 "Про порядок нагородження відзнаками Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності" визнати такими, що втратили чинність.

4. Виконавчій дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності подати цю постанову на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

5. Виконавчій дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності довести цю постанову до відома робочих органів в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

6. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

 

Голова правління

В. М. Коломієць


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
03.04.2012 N 17

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
24 квітня 2012 р. за N 607/20920


ПОЛОЖЕННЯ
про Почесну грамоту Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

1. Почесна грамота Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі - Фонд) є заохоченням та формою відзнаки за заслуги у розробці та здійсненні роботи по впровадженню правових, організаційних та фінансових заходів із загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням.

2. Нагородження Почесною грамотою Фонду проводиться за рішенням правління Фонду.

3. Почесною грамотою Фонду нагороджуються члени правління, працівники виконавчої дирекції Фонду, виконавчих дирекцій відділень Фонду та їх робочих органів, застраховані особи, підприємства, установи, організації, які беруть активну участь у забезпеченні реалізації завдань та функцій Фонду.

4. Почесною грамотою Фонду нагороджуються працівники, яким раніше оголошувалась подяка голови правління Фонду (за винятком нагородження до ювілейних дат: з нагоди 50-річчя; 55-річчя - жінки; 60-річчя - чоловіки і т. д.).

5. Подання про нагородження Почесною грамотою Фонду вноситься на розгляд правління Фонду членами правління Фонду, директором (заступниками директора) виконавчої дирекцією Фонду, головами правлінь відділень Фонду та директорами (заступниками директорів) виконавчих дирекцій відділень Фонду в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі. Висунення кандидатур для нагородження Почесною грамотою Фонду здійснюється гласно.

6. До подання про нагородження Почесною грамотою Фонду додаються такі документи:

витяги з постанов правлінь відділень Фонду з цього питання;

відомості про особу, яка нагороджується Почесною грамотою Фонду, згідно з додатком до цього положення.

7. Проект постанови (розпорядження) правління Фонду щодо нагородження Почесною грамотою Фонду готується відділом кадрів виконавчої дирекції Фонду.

8. Питання щодо нагородження Почесною грамотою Фонду обов'язково виносяться на розгляд комісії правління Фонду з питань кадрового забезпечення.

9. Про нагородження Почесною грамотою Фонду приймається постанова або розпорядження правління Фонду, яке підписується головою правління Фонду.

10. Оформлення бланків Почесних грамот Фонду здійснюється відділом кадрів виконавчої дирекції Фонду.

11. Постанова (розпорядження) правління Фонду щодо нагородження Почесною грамотою Фонду надсилається за місцем роботи нагородженої особи (за місцезнаходженням підприємства, установи, організації).

12. Вручення Почесної грамоти Фонду провадиться в урочистій обстановці головою (заступниками голови) правління Фонду, директором (заступниками директора) виконавчої дирекції Фонду, головами (заступниками голів) правлінь відділень Фонду та директорами (заступниками директорів) виконавчих дирекцій відділень Фонду за місцем роботи нагороджених осіб (за місцезнаходженням нагороджених підприємств, установ, організацій) з оголошенням постанови (розпорядження) правління Фонду.

13. Облік осіб та підприємств, установ, організацій, нагороджених Почесною грамотою Фонду, ведеться відділом кадрів виконавчої дирекції Фонду.

14. Особам, нагородженим Почесною грамотою Фонду, за рішенням правління Фонду надається грошова винагорода в розмірі 1000 гривень за рахунок коштів, передбачених кошторисом витрат по виконанню обов'язків страховика виконавчої дирекції Фонду на цю мету.

15. У трудовій книжці працівника, нагородженого Почесною грамотою Фонду, робиться відповідний запис.

16. Особи та підприємства, установи, організації, нагороджені Почесною грамотою Фонду, можуть представлятися до нагородження цією грамотою повторно не раніше ніж через три роки після останнього нагородження.

17. Втрачені відзнаки Фонду повторно не видаються.

 

Начальник відділу кадрів

О. О. Вінніков


 

Додаток
до Положення про Почесну грамоту Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності


ВІДОМОСТІ
про особу, яка представляється до нагородження (заохочення) Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

П. І. Б. _______

На посаді _____

З ________ р. працює _______

Дата народження __________

Місце проживання _________
__

Освіта _ Закінчив(ла), коли і що ___________
__

Спеціальність за освітою ____
__

Дані про попередні нагороди та заохочення Фонду: _____
__
__
__

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
(зазначається робота, пов'язана з реалізацією завдань Фонду)

_
_
_
_
_
_
_
_
_
_

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали