ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
ПРАВЛІННЯ

ПОСТАНОВА

03.04.2012

м. Київ

N 18


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
24 квітня 2012 р. за N 609/20922

Про відзнаки відділень Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Відповідно до статті 11 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" та з метою врегулювання питань щодо представлення до нагородження відзнаками відділень Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності правління Фонду

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Установити заохочувальні відзнаки відділень Фонду:

Почесну грамоту відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності;

Подяку голови правління відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

2. Затвердити такі, що додаються:

Положення про Почесну грамоту відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності;

Положення про Подяку голови правління відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

3. Виготовлення бланків Почесної грамоти відділення Фонду та Подяки голови правління відділення Фонду, прийнявши за зразок існуючі відзнаки правління Фонду, здійснювати децентралізовано за рахунок кошторису організаційно-управлінських заходів відділень Фонду по статті "Оплата інших послуг та інші видатки".

4. Постанову правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 27 грудня 2006 року N 217 "Про заснування відзнак відділень Фонду" визнати такою, що втратила чинність.

5. Виконавчій дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності подати цю постанову на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

6. Виконавчій дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності довести цю постанову до відома робочих органів в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

7. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

 

Голова правління

В. М. Коломієць


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
03.04.2012 N 18

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
24 квітня 2012 р. за N 609/20922


ПОЛОЖЕННЯ
про Почесну грамоту відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

1. Почесна грамота відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі - відділення Фонду) є заохоченням та формою відзнаки за заслуги у розробці та здійсненні роботи по впровадженню правових, організаційних та фінансових заходів із загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням.

2. Нагородження Почесною грамотою відділення Фонду проводиться за рішенням правління відділення Фонду.

3. Почесною грамотою відділення Фонду нагороджуються працівники виконавчих дирекцій, члени правління, члени комісій (уповноважені) із соціального страхування підприємств, установ, організацій, інші застраховані особи та страхувальники відділення Фонду за їх особистий вклад у розвиток і функціонування системи соціального страхування.

4. Подання про нагородження Почесною грамотою відділення Фонду вносяться на розгляд правління відділення Фонду членами правління відділення Фонду та виконавчою дирекцією відділення Фонду. Висунення кандидатур для нагородження Почесною грамотою відділення Фонду здійснюється гласно.

5. До подання про нагородження Почесною грамотою відділення Фонду додаються відомості про особу, яка нагороджується, за встановленою формою згідно з додатком до цього Положення.

6. Почесною грамотою відділення Фонду нагороджуються працівники, яким раніше оголошувалась Подяка голови правління відділення Фонду (за винятком нагородження до ювілейних дат: з нагоди 50-річчя; 55-річчя - жінки, 60-річчя - чоловіки і т. д.).

7. Подання робочих органів відділення Фонду надсилаються до виконавчої дирекції відділення Фонду разом із відомостями про особу, яка представляється до нагородження, не пізніше ніж за один місяць до ювілейної або святкової дати. Погоджені керівництвом виконавчої дирекції відділення Фонду нагородні матеріали, з відповідною резолюцією, передаються для опрацювання у відділ виконавчої дирекції відділення Фонду, який відповідає за підготовку матеріалів для нагородження.

8. Про нагородження Почесною грамотою відділення Фонду приймається постанова правління або розпорядження голови правління відділення Фонду.

9. Підготовка проектів постанов (розпоряджень) правлінь відділень Фонду щодо нагородження, а також оформлення бланків Почесної грамоти відділення Фонду здійснюються виконавчою дирекцією відділення Фонду.

10. Почесна грамота відділення Фонду вручається нагородженому в урочистій обстановці з оголошенням постанови правління чи розпорядження голови правління Фонду.

11. Розпорядження голови правління відділення Фонду або постанова правління відділення Фонду щодо нагородження Почесною грамотою відділення Фонду надсилається за місцем роботи особи, яка нагороджена Почесною грамотою відділення Фонду.

12. Облік осіб, нагороджених Почесною грамотою відділення Фонду, ведеться виконавчою дирекцією відділення Фонду.

13. Відділ виконавчої дирекції відділення Фонду, який відповідає за підготовку матеріалів для нагородження, веде аналіз та облік нагороджень, доводить до відома робочих органів відділення Фонду інформацію щодо кількості нагороджених відзнаками Фонду.

14. Почесною грамотою відділення Фонду нагороджуються особи, яким раніше оголошувалася Подяка голови правління відділення Фонду.

15. Відзначені Почесною грамотою відділення Фонду особи можуть представлятися до нагородження цією грамотою повторно не раніше ніж через три роки після останнього нагородження.

16. Втрачені відзнаки відділень Фонду повторно не видаються.

 

Начальник відділу кадрів

О. О. Вінніков


 

Додаток
до Положення про Почесну грамоту відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності


ВІДОМОСТІ
про особу, яка представляється до нагородження (заохочення) Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

П. І. Б. _______

На посаді ____

Працює з __________.

Дата народження __________

Місце проживання _________

Дані про попередні нагороди та заохочення Фонду:
_
_
_
_

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
(зазначається робота, пов'язана з реалізацією завдань Фонду)
_
_
_
_
_
_
_
_
_
_

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали