ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.06.2012 р. N 992

Київ

Про виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво тролейбусної лінії Київ - Ірпінь

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", доручення Прем'єр-міністра України Азарова М. Я. від 19.01.2012 N 2633/0/1-12 та з метою поліпшення транспортного сполучення між містом Києвом та містом Ірпінь, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити замовником розробки проектно-кошторисної документації на будівництво тролейбусної лінії Київ - Ірпінь комунальне підприємство "Київпастранс" (далі - КП "Київпастранс").

2. КП "Київпастранс":

2.1. Забезпечити розробку і затвердження в установленому порядку проектно-кошторисної документації на будівництво тролейбусної лінії Київ - Ірпінь.

2.2. Визначити генеральну проектну організацію на розробку проектно-кошторисної документації на будівництво тролейбусної лінії Київ - Ірпінь згідно з чинним законодавством.

3. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо включення робіт з розробки проектно-кошторисної документації на будівництво тролейбусної лінії Київ - Ірпінь до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік (Програма N 1099/7335) за рахунок перерозподілу коштів, в межах загальних асигнувань по головному розпоряднику бюджетних коштів - Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), передбачених Програмою соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік.

4. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт з розробки проектно-кошторисної документації на будівництво тролейбусної лінії Київ - Ірпінь до програм соціально-економічного розвитку м. Києва на 2013 та наступні роки.

5. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали