ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.06.2012 р. N 962

Київ

Про виготовлення та встановлення туристичного інформаційного центру на Майдані Незалежності

Відповідно до статті 11 Закону України "Про туризм", статті 4 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2010 N 357 "Про затвердження Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу" (Постанова N 357) (із змінами та доповненнями), рішення Київської міської ради від 15.07.2010 N 1273/4711 "Про затвердження Міської цільової програми підготовки та проведення у місті Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу" (із змінами та доповненнями), Програми розвитку туризму в м. Києві до 2015 року, затвердженої рішенням Київської міської ради від 14.07.2011 N 389/5776 (Програма N 389/5776), з метою забезпечення сприятливого інформаційного середовища для іногородніх, іноземних громадян, місцевого населення та створення привабливого туристичного інформаційного центру у місті Києві, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити Головне управління комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) замовником виконання робіт із виготовлення та встановлення туристичного інформаційного центру на Майдані Незалежності.

2. Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Отримати дозвільну документацію на встановлення туристичного інформаційного центру на Майдані Незалежності.

2.2. Визначити виконавців робіт із виготовлення та встановлення туристичного інформаційного центру на Майдані Незалежності у встановленому законодавством порядку.

2.3. Забезпечити виконання робіт із встановлення туристичного інформаційного центру на Майдані Незалежності в установленому законодавством порядку.

2.4. Передати в установленому порядку туристичний інформаційний центр на Майдані Незалежності на баланс Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київський міський туристично-інформаційний центр".

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали