ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.05.2012 р. N 902

Київ

Про виготовлення, тимчасове встановлення та підключення до інженерних мереж збірно-розбірних модульних туалетів

Відповідно до підпункту 1 пункту "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про благоустрій населених пунктів", Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 17.03.2011 N 145, Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами і доповненнями), рішення Київської міської ради від 29.12.2011 N 1100/7336 "Про бюджет міста Києва на 2012 рік" (Рішення N 1100/7336) (із змінами та доповненнями), з метою забезпечення гостей та мешканців міста на період проведення у Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу послугами громадських вбиралень у достатній кількості, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити Спеціалізоване водогосподарське комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київводфонд" (далі - СВКП "Київводфонд") замовником робіт із виготовлення, тимчасового встановлення та підключення до інженерних мереж збірно-розбірних модульних туалетів згідно з адресним переліком, що додається.

2. СВКП "Київводфонд":

2.1. Замовити в установленому порядку проектно-кошторисну документацію для тимчасового встановлення та підключення до інженерних мереж збірно-розбірних модульних туалетів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

2.2. Замовити в установленому порядку роботи з виготовлення, тимчасового встановлення та підключення до інженерних мереж збірно-розбірних модульних туалетів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

2.3. Забезпечити виконання робіт з тимчасового встановлення та підключення до інженерних мереж збірно-розбірних модульних туалетів відповідно до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами і доповненнями).

2.4. Укласти договори про надання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення та про користування електричною енергією для забезпечення функціонування збірно-розбірних модульних туалетів у встановленому порядку.

2.5. Забезпечити обслуговування збірно-розбірних модульних туалетів на період проведення у місті Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

3. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов


 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської Державної адміністрації)
31.05.2012 N 902


Адресний перелік тимчасового розміщення збірно-розбірних модульних туалетів

Голосіївський район

1. вул. Боженка, 11, ріг вул. Димитрова;

2. вул. Боженка, 23.

Печерський район

1. бульв. Лесі Українки, поблизу будинку N 28;

2. бульв. Лесі Українки, поблизу будинку N 10;

3. пл. Героїв Великої Вітчизняної війни.

Подільський район

1. Набережне шосе, поблизу Річкового вокзалу.

 

Заступник голови - керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали