МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 травня 2011 року N 138

Про виключення Комунального підприємства "Теплові мережі Жовтневого району" з переліку підприємств ПЕК, які прийняли рішення про участь у процедурі погашення заборгованості

Відповідно до підпункту 3.5.3 пункту 3.5 статті 3 Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу" наказую:

1. Виключити Комунальне підприємство "Теплові мережі Жовтневого району" (код ЄДРПОУ 332096411) з переліку підприємств паливно-енергетичного комплексу, які прийняли рішення про участь у процедурі погашення заборгованості та відповідають вимогам пункту 1.1 статті 1 Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу", затвердженого наказом Міністерства палива та енергетики України від 10 листопада 2005 р. N 568, у зв'язку з поданням зазначеним підприємством рішення про припинення участі у процедурі погашення заборгованості.

2. Розрахунковому центру Державного підприємства "Енергоринок" (Євдокімов В. А.) внести відповідні зміни до Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, що беруть участь у процедурі погашення заборгованості.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали