ЖИТОМИРСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 11.11.2011 р. N 563

Про виключення ТОВ "Сторсак Україна" з "білого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок митного контролю та митного оформлення

У зв'язку з недотриманням ТОВ "Сторсак Україна" вимог пункту 15 Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736, щодо термінів інформування Житомирської митниці про зміни організаційно-правової форми підприємства, наказую:

1. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Житомирської митниці від 19.02.2010 N 79 "Про внесення підприємства-резидента до Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України" в частині внесення ТОВ "Сторсак Україна" (код ЄДРПОУ 20428705, адреса: 10025, м. Житомир, вул. Промислова 1/154) до "білого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України, у зв'язку з недотриманням термінів інформування Житомирської митниці щодо зміни організаційно-правової форми підприємства.

2. Начальнику відділу організації митного контролю та роботи митних посередників:

2.1. Забезпечити направлення електронної копії наказу до Департаменту організації митного контролю та оформлення, Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції, та митних органів.

2.2. Внести відповідну інформацію до Реєстру в Єдиній автоматизованій інформаційній системі Держмитслужби України.

3. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення довести наказ до відома структурних підрозділів митниці згідно з розрахунком розсилки.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник митниці

М. М. Тимошенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали