Додаткова копія: Про виключення ТОВАРИСТВА З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНІЦИПАЛЬНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ЗАХИСТ ЖИТТЯ" з Державного реєстру фінансових установ та анулювання свідоцтва про реєстрацію фінансової установи

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.05.2019 р. N 823

Про виключення ТОВАРИСТВА З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНІЦИПАЛЬНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ЗАХИСТ ЖИТТЯ" з Державного реєстру фінансових установ та анулювання свідоцтва про реєстрацію фінансової установи

Відповідно до пункту 2 частини першої статті 28 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", підпункту 9 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1070 (Положення N 1070/2011), абзацу сьомого пункту 1 розділу XIX Положення про Державний реєстр фінансових установ, затвердженого розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 28.08.2003 N 41, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11.09.2003 за N 797/8118, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1. Виключити ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНІЦИПАЛЬНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ЗАХИСТ ЖИТТЯ" (код за ЄДРПОУ 32334633; місцезнаходження відповідно до інформації, що міститься у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 61072, м. Харків, проспект Науки, будинок 56; місцезнаходження відповідно до інформації, що міститься у Державному реєстрі фінансових установ: 61166, м. Харків, вулиця Коломенська, будинок 15) з Державного реєстру фінансових установ (далі - Реєстр) у зв'язку з анулюванням ліцензій ТОВАРИСТВУ З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНІЦИПАЛЬНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ЗАХИСТ ЖИТТЯ" на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) відповідно до розпорядження Нацкомфінпослуг від 04.04.2019 N 535.

2. Анулювати свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серії СТ N 349 від 21.08.2004, видане ТОВАРИСТВУ З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНІЦИПАЛЬНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ЗАХИСТ ЖИТТЯ".

3. Відділу ведення реєстрів та баз даних фінансових установ в установленому законодавством порядку забезпечити:

3.1 внесення до Реєстру інформації про анулювання свідоцтва про реєстрацію фінансової установи та виключення ТОВАРИСТВА З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНІЦИПАЛЬНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ЗАХИСТ ЖИТТЯ" з Реєстру;

3.2. надання витягу про виключення юридичної особи з Реєстру (далі - Витяг) департаменту страхового регулювання та нагляду.

4. Департаменту страхового регулювання та нагляду забезпечити видачу (надсилання) ТОВАРИСТВУ З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНІЦИПАЛЬНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ЗАХИСТ ЖИТТЯ" цього розпорядження разом з Витягом не пізніше п'яти робочих днів з дати його прийняття.

5. Управлінню забезпечення діяльності Голови та членів Комісії протягом трьох робочих днів після прийняття рішення оприлюднити прийняте рішення на офіційному веб-сайті Нацкомфінпослуг у мережі Інтернет.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на члена Нацкомфінпослуг Гурбич О. І.

 

Голова Комісії

І. Пашко

 

Протокол засідання Комісії
від 14 травня 2019 р. N 39
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали