Додаткова копія: Про виключення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ТОТЕМ-КАПІТАЛ" з Державного реєстру фінансових установ та анулювання свідоцтва про реєстрацію фінансової установи

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.10.2019 р. N 1917

Про виключення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ТОТЕМ-КАПІТАЛ" з Державного реєстру фінансових установ та анулювання свідоцтва про реєстрацію фінансової установи

Відповідно до пункту 2 частини першої статті 28 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", підпункту 9 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1070 (Положення N 1070/2011), абзацу сьомого пункту 1 розділу XIX Положення про Державний реєстр фінансових установ, затвердженого розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 28.08.2003 N 41, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11.09.2003 за N 797/8118, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1. Виключити ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ТОТЕМ-КАПІТАЛ" (код за ЄДРПОУ 35370171; місцезнаходження: 03057, місто Київ, вулиця Металістів, будинок 11-а) з Державного реєстру фінансових установ (далі - Реєстр) у зв'язку з анулюванням ліцензії ТОВ "ФК "ТОТЕМ-КАПІТАЛ" на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) відповідно до розпорядження Нацкомфінпослуг від 26.03.2019 N 443.

2. Анулювати свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серії ФК N 164 від 13.09.2007, видане ТОВ "ФК "ТОТЕМ-КАПІТАЛ".

3. Відділу ведення реєстрів та баз даних фінансових установ в установленому законодавством порядку забезпечити:

3.1. внесення до Реєстру інформації про анулювання свідоцтва про реєстрацію фінансової установи та виключення ТОВ "ФК "ТОТЕМ-КАПІТАЛ" з Реєстру;

3.2. надання витягу про виключення юридичної особи з Реєстру (далі - Витяг) управлінню регулювання та нагляду за установами накопичувального пенсійного забезпечення та управителів ФФБ та ФОН.

4. Управлінню регулювання та нагляду за установами накопичувального пенсійного забезпечення та управителів ФФБ та ФОН забезпечити видачу (надсилання) ТОВ "ФК "ТОТЕМ-КАПІТАЛ" цього розпорядження разом з Витягом не пізніше п'яти робочих днів з дати його прийняття.

5. Управлінню забезпечення діяльності Голови та членів Комісії протягом трьох робочих днів після прийняття рішення оприлюднити прийняте рішення на офіційному веб-сайті Нацкомфінпослуг у мережі Інтернет.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на члена Нацкомфінпослуг Максимчук О. В.

 

Голова Комісії

І. Пашко

 

Протокол засідання Комісії
від 01 жовтня 2019 р. N 83
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали