Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про виконання Антикорупційної програми Національного агентства України з питань державної служби на 2018 рік

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

НАКАЗ

від 20 серпня 2018 року N 200-18

Про виконання Антикорупційної програми Національного агентства України з питань державної служби на 2018 рік

На виконання статті 19 Закону України "Про запобігання корупції" (Закон N 1700-VII), пункту 9 Положення про Національне агентство України з питань державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року N 500 (Постанова N 500), та з метою реалізації заходів щодо запобігання корупції, визначених Антикорупційною програмою Національного агентства України з питань державної служби на 2018 рік, затвердженою наказом Національного агентства України з питань державної служби від 18 травня 2018 року N 109 (Програма N 109) та погодженою рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 03 серпня 2018 року N 1592, наказую:

1. Керівникам структурних підрозділів апарату Національного агентства України з питань державної служби (далі - НАДС), територіальним органам НАДС та установам, що належать до сфери його управління щокварталу до 05 числа наступного місяця за звітним періодом надавати інформацію про стан виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Національного агентства України з питань державної служби на 2018 рік (Програма N 109) (далі - Антикорупційна програма), за формою, що додається.

2. Головному спеціалісту з питань запобігання та виявлення корупції (Алєксєєва О. А.) щокварталу узагальнювати отриману інформацію та подавати на розгляд Комісії з оцінки корупційних ризиків у Національному агентстві України з питань державної служби (далі - Комісія) для проведення моніторингу та оцінки виконання Антикорупційної програми.

3. Комісії щокварталу подавати Голові НАДС звіт про проведену оцінку результатів виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою.

4. Управління адміністративного забезпечення (Негієвич В. М.) довести наказ до відома керівників структурних підрозділів апарату НАДС та направити до територіальних органів НАДС та установ, що належать до сфери його управління.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

К. О. Ващенко

 

Додаток
до наказу НАДС
20 серпня 2018 року N 200-18

ФОРМА*
для надання звітної інформації про виконання антикорупційної програми НАДС на 2018 рік та реалізації визначених у ній заходів

_
(найменування структурного підрозділу НАДС, територіального органу НАДС та установи, що належить до сфери управління НАДС)

N

Корупційний ризик

Заходи щодо усунення корупційного ризику

Строк виконання заходу**

Стан виконання***

 

 

 

 

 

Примітки:

* інформація зазначається станом на кінець звітного кварталу з розмежуванням на блоки заходів: із реалізації засад відомчої політики із запобігання і виявлення корупції; усунення виявлених корупційних ризиків.

** заповнюється з урахуванням строку виконання, встановленого антикорупційною програмою, а у разі, якщо строк виконання антикорупційною програмою не встановлено - зазначається строк "протягом року".

*** наводиться розширена інформація про проведену роботу щодо виконання заходу (дат підготовки інформаційних (методичних, аналітичних тощо) матеріалів (звітів), дат та способів їх поширення, кількості та результатів проведення службових розслідувань, перевірок, експертиз, іншої інформації, що свідчитиме про виконання заходів) та відсоток його виконання (для заходів, виконання яких заплановано у певний строк).

Рекомендації для визначення відсотка виконання заходу (при проведенні громадського обговорення проектів обов'язково зазначати про їх результати):

1. Для законопроектів:

1) Які потребують отримання висновку міжнародних експертів:

- законопроект розроблено -15 %;

- висновок міжнародних експертів отримано - 30 %;

- Міністерством юстиції проведено правову експертизу - 50 %;

- законопроект подано до Кабінету Міністрів України - 60 %;

- законопроект зареєстровано у Верховній Раді України - 80 %;

- Закон прийнято - 100 %;

2. Для проектів НПА Кабінету Міністрів України:

- проект розроблено - 25 %;

- Міністерством юстиції проведено правову експертизу - 50 %;

- проект подано до Кабінету Міністрів України - 75 %;

- НПА оприлюднено - 100 %;

3. Для проектів НПА центральних органів виконавчої влади:

- Проект розроблено - 25 %;

- Проведено погоджувальні процедури із заінтересованими органами - 50 %;

- Проект подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції- 75 %;

- НПА оприлюднено - 100 %.

4. Для проектів актів організаційно-розпорядчого характеру:

- Проект акту розроблено - 25 %;

- Проект акту погоджено всередині органу та із громадськістю (у разі потреби) - 50 %;

- Проект акту прийнято та впроваджено - 100 %;

5. Для заходів, які не передбачають розробки законопроекту чи проекту іншого НПА, критерії для визначення відсотку їх виконання встановлюються відповідальними за виконання самостійно.

6. У разі невиконання заходу зазначаються обставини, з огляду на які захід не було реалізовано або було реалізовано частково.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали