ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 5 грудня 2011 року N 1100

Про виконання обов'язків голови ліквідаційної комісії

Відповідно Указу Президента України від 23.11.2011 р. N 1061/2011 "Про ліквідацію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку" (Указ N 1061/2011) та з метою забезпечення виконання у повному обсязі функцій та повноважень Комісії, покладених на орган державою, наказую:

1. Приступаю до виконання обов'язків голови з ліквідації Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - ліквідаційної комісії).

2. Взяти до відома, що:

- Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку продовжує здійснювати повноваження та виконувати функції з формування і реалізації державної політики у визначеній Президентом України сфері до настання можливості забезпечення здійснення повноважень та функцій новоутвореним органом - Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, а саме після державної реєстрації як юридичної особи публічного права, затвердження структури та штатного розпису його апарату, кошторису та заповнення 30 відсотків вакансій;

3. Керівнику апарату Комісії Сахнацькій О. А.:

3.1. Забезпечити організацію виконання структурними підрозділами центрального апарату Комісії покладених на них повноважень та функцій у повному обсязі на період до початку функціонування новоутвореного органу - Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

3.2. У триденний термін внести пропозиції про затвердження персонального складу ліквідаційної комісії.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали