МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 травня 2018 року N 2145

Про виконання плану пріоритетних дій Уряду в 2018 році

Керуючись розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 N 244 "Про затвердження плану пріоритетних дій Уряду на 2018 рік" (План N 244-р) та листом Секретаріату Кабінету Міністрів України від 03.05.2018 N 18197/0/1-18, стосовно розробки деталізованого плану заходів щодо реалізації кроків (завдань) плану пріоритетних дій Уряду на 2018 (План N 244-р), з урахуванням пропозицій структурних підрозділів та головного спеціаліста з окремим статусом Мінмолодьспорту, наказую:

1. Затвердити деталізований план заходів щодо реалізації кроків (завдань) плану пріоритетних дій Уряду на 2018 рік (План N 244-р), що додається*.

2. Структурним підрозділам та головному спеціалісту з окремим статусом Мінмолодьспорту, відповідно до компетенції, невідкладно, не пізніше наступного дня контрольного терміну, та щокварталу до 02 числа наступного місяця подавати до управління стратегічного планування та комунікацій інформацію про виконання плану заходів щодо реалізації кроків (завдань) плану пріоритетних дій Уряду на 2018 рік (План N 244-р), погоджену із заступниками Міністра, державним секретарем, відповідно до розподілу функціональних обов'язків, в електронному та друкованому вигляді за встановленою формою, згідно з додатком*.


* Не наводиться.

3. Управлінню стратегічного планування та комунікацій забезпечити узагальнення інформації, наданої структурними підрозділами та головним спеціалістом з окремим статусом Мінмолодьспорту, шляхом внесення даних до електронної системи моніторингу і контролю - невідкладно, не пізніше наступного дня; у паперовому вигляді - до 04 числа наступного місяця.

У разі порушення строків подання та неякісної підготовки матеріалів структурними підрозділами та головним спеціалістом з окремим статусом Мінмолодьспорту інформувати державного секретаря та заступників Міністра, відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

4. Відділу взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації за поданням управління стратегічного планування та комунікацій щокварталу розміщувати на офіційному веб-сайті Міністерства інформацію про виконання кроків (завдань) і заходів плану пріоритетних дій Уряду на 2018 рік (План N 244-р).

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на державного секретаря Немчінова О. М., першого заступника та заступників Міністра згідно з розподілом обов'язків.

 

Міністр молоді та спорту України

І. О. Жданов
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали