МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 квітня 2012 року N 526

Про виконання плану заходів з реалізації Концепції державної міграційної політики

З метою виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. N 1058 "Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної міграційної політики" (План N 1058-р) наказую:

1. Затвердити план заходів з реалізації Концепції державної міграційної політики (Указ N 622/2011) (далі - План заходів), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів Міністерства, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Міністрові освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації:

2.1. Забезпечити своєчасне виконання плану заходів, затвердженого пунктом 1 цього наказу.

2.2. Подавати щороку до 25 грудня управлінню міжнародного співробітництва Міністерства (Божков А. Д.) інформацію для її узагальнення та подання Державній міграційній службі.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Д. В. Табачник


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту
28.04.2012 N 526


ПЛАН
заходів з реалізації Концепції державної міграційної політики (Указ N 622/2011)

1. Подавати щороку до 15 лютого Державній міграційній службі інформацію про стан виконання плану заходів для її узагальнення та подання до 15 березня Кабінетові Міністрів України.

Управління міжнародного співробітництва

2012 - 2015 роки


2. Опрацювати питання щодо вдосконалення процедури укладення контрактів з випускниками вищих навчальних закладів, які навчалися за рахунок коштів державного бюджету, з метою забезпечення їх гарантованої зайнятості після закінчення навчання та працевлаштування на території України.

Департамент вищої освіти

Протягом 2012 року


3. Вивчити питання щодо доцільності запровадження механізму підготовки громадян для працевлаштування на роботу за кордоном шляхом надання їм відповідної допомоги у професійній підготовці або перепідготовці, подоланні мовного бар'єра, а також інформації про країну перебування.

Управління міжнародного співробітництва, департамент вищої освіти, департамент професійно-технічної освіти

Протягом 2012 року


4. Провести переговори щодо підписання двосторонніх угод про взаємне визнання дипломів про середню спеціальну та вищу освіту.

Управління міжнародного співробітництва

2012 - 2015 роки


5. Організувати роботу з вивчення державної мови мігрантами та біженцями, які цього потребують, розробити необхідні програми і навчально-методичні посібники.

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

2012 - 2014 роки


6. Розробити навчальні програми і запровадити курси вивчення державної мови та надолуження шкільних знань для дітей-мігрантів та біженців з метою їх інтеграції у навчальний процес у загальноосвітніх навчальних закладах України.

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, департамент загальної середньої та дошкільної освіти, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

2012 - 2014 роки


7. Забезпечувати поширення серед іноземців та осіб без громадянства інформації про особливості національної культури, звичаї, традиції і розвиток демократії в українському суспільстві.

Управління міжнародного співробітництва, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, вищі навчальні заклади I - IV рівнів акредитації

Постійно

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали