Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про виконання повноважень з питань реєстрації

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 31.03.2015 р. N 24-00011/21341

Департамент реєстраційних питань та ліцензування

Банкам України

Про виконання повноважень з питань реєстрації

Національний банк України на виконання вимог постанови Правління Національного банку України від 24.12.2014 N 841 "Про внесення змін до структури центрального апарату Національного банку України" щодо централізації наглядових функцій територіальних управлінь Національного банку України на рівні Центрального апарату Національного банку України стосовно виконання повноважень з питань реєстрації повідомляє таке.

Національним банком України прийнято рішення централізувати у Департаменті реєстраційних питань та ліцензування (далі - Департамент) всі функції з питань реєстрації, ліцензування та реорганізації банків.

У зв'язку із зазначеним, до внесення відповідних змін до нормативно-правових актів Національного банку України, а саме: Положень про порядок реєстрації та ліцензування банків, відкриття відокремлених підрозділів, про порядок подання відомостей про структуру власності, затверджених постановою Правління Національного банку України від 08.09.2011 N 306 (Положення N 306), Положення про особливості реорганізації банку за рішенням його власників, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 27.06.2008 N 189, всі пакети документів із зазначених питань банки мають подавати до Департаменту Національного банку України.

 

Перший заступник Голови

О. В. Писарук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали