ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.01.2012 р. N 84

Київ

Про виконання ремонтно-реставраційних робіт з пристосуванням під сучасний концертний зал нежилого будинку N 38 літ. А на проспекті Перемоги у Шевченківському районі

Відповідно до законів України "Про основи містобудування", "Про охорону культурної спадщини", статей 31, 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 27.11.2003 N 220/1094 "Про затвердження Порядку утримання, ремонту, реконструкції, реставрації фасадів будинків та споруд на території міста Києва", враховуючи розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18.08.2011 N 1466 "Про використання основних засобів комунальної власності територіальної громади міста Києва" (Розпорядження N 1466), з метою виконання ремонтно-реставраційних робіт з пристосуванням під сучасний концертний зал приміщень палацу культури "Більшовик" для більш повного задоволення культурних потреб мешканців та гостей столиці України та у зв'язку з великою соціальною значимістю та обмеженим строком виконання робіт:

1. Здійснити ремонтно-реставраційні роботи з пристосуванням під сучасний концертний зал нежилого будинку площею 6379,4 кв. м на проспекті Перемоги, 38 літ. А у Шевченківському районі в термін до 15.05.2012.

2. Визначити Головне управління культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) замовником проектування та виконання ремонтно-реставраційних робіт з пристосуванням під сучасний концертний зал нежилого будинку N 38 літ. А на проспекті Перемоги у Шевченківському районі.

3. Замовнику:

3.1. Одержати вихідні дані на проектування ремонтно-реставраційних робіт об'єкта.

3.2. Забезпечити розробку та затвердження в установленому законодавством порядку проектно-кошторисної документації.

3.3. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну організації згідно з чинним законодавством.

3.4. В установленому порядку оформити право постійного користування земельною ділянкою на проспекті Перемоги, 38 літ. А у Шевченківському районі.

3.5. Одержати в Головному управлінні охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) дозвіл на проведення робіт.

3.6. Передбачати фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, в межах затверджених бюджетних призначень по галузі "Культура і мистецтво" на 2012 рік.

3.7. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання ремонтно-реставраційних робіт.

4. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали