ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Дев'ята сесія

РІШЕННЯ

від 10.08.2011 р. N 58

Про виконання рішень міської ради

Заслухавши інформацію секретаря міської ради В. Лескова про хід виконання рішень міської ради та відповідно до статті 39 Регламенту Хмельницької міської ради VI скликання, міська рада вирішила:

1. Інформацію секретаря міської ради В. Лескова - прийняти до відома (додаток 1).

2. Зняти з контролю рішення міської ради як такі, що виконані (додаток 2).

 

Міський голова

С. Мельник

 

Додаток 1
до рішення Хмельницької міської ради
10.08.2011 N 58

Інформація
про виконання рішень міської ради

N 2 тридцять п'ятої сесії від 28.04.2010 "Про обмеження перебування дітей без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, у закладах дозвілля, громадського харчування, розважальних закладах, на вулицях міста та інших громадських місцях м. Хмельницького" (Рішення N 2).

Виконується. Відповідно до плану-графіку правоосвітньо-профілактичних зустрічей з батьківськими колективами та учнями на базі НВЗ міста працівниками служби у справах дітей взято участь у проведенні координаційних нарад, виступів з питань запобігання правопорушень серед дітей, профілактиці шкідливих звичок, обмеження перебування дітей без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, у закладах дозвілля, громадського харчування, розважальних закладах, на вулицях міста та інших громадських місцях, здобуття дітьми повної загальної освіти.

Розроблено пам'ятку для батьків та дітей з роз'яснення основних положень рішення та відповідальності за порушення вимог рішення. Проведена профілактична робота з роз'яснення основних положень рішення в підліткових клубах за місцем проживання, в навчальних закладах міста, ВПУ та ліцеях. Здійснені виїзні консультації до ДЮОК "Чайка". Для охоронців нічних розважальних закладів проведено 3-денний тренінг на предмет вирішення конфліктних ситуацій та толерантного ставлення до особистості незалежно від учасників конфлікту. По закінченню навчання видано 15 сертифікатів. Протягом лютого-липня 2011 року проведено 8 рейдів з 23.00 до 01.00 за участю представників служби у справах дітей, правоохоронних органів, управління молоді та спорту, педагогів навчальних закладів, клубів за місцем проживання, батьків. Охоплено усі мікрорайони міста.

N 10 позачергової третьої сесії міської ради від 12.01.2011 "Про затвердження переліку об'єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу".

В стані виконання. Проведено підготовку об'єкта до продажу, висновок про вартість об'єкта затверджено управлінням комунального майна та погоджено рішенням виконавчого комітету, проект договору купівлі-продажу направлено покупцю. Покупцем договір не укладено. Висновок про вартість приміщення для укладення договору купівлі-продажу дійсний по 09.09.2011 року.

N 5 позачергової третьої сесії від 12.01.2011 "Про залишення цілісного майнового комплексу гуртожитку по прс. Миру, 97/2 у статусі "гуртожиток" та надання дозволу на приватизацію його жилих і нежилих приміщень".

Виконується. На даний час мешканцями гуртожитку по просп. Миру, 97/2 ще не замовлено виготовлення нового технічного паспорту на гуртожиток та не направлено заяв на оформлення документів на приватизацію кімнат.

N 6 позачергової третьої сесії від 12.01.2011 "Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста гуртожитків по вул. Курчатова, 15, 17 та зовнішніх мереж, які призначені для їх обслуговування, що перебувають у власності відкритого акціонерного товариства "Термопластавтомат".

Виконується. Прийнято рішення виконкому від 23.06.2011 N 677 про затвердження актів приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста гуртожитку по вул. Курчатова, 15 та зовнішніх мереж тепло-, водопостачання та водовідведення, які призначені для його обслуговування, що перебувають у власності відкритого акціонерного товариства "Термопластавтомат". Підготовлено договір передачі в комунальну власність міста гуртожитку. На даний час ВАТ "Термопластавтомат" оформляє акти приймання-передачі в комунальну власність міста гуртожитку по вул. Курчатова, 17.

N 16 позачергової третьої сесії від 12.01.2011 "Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 687 м2 по вул. Мирного,4/1 під приміщення виробничо-торгового комплексу побутового обслуговування, офісу та двох житлових квартир".

В стані виконання. Замовлено експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

N 7 четвертої сесії від 09.02.2011 "Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста житлового фонду та зовнішніх мереж, що призначені для його обслуговування, які перебувають на обслуговуванні відкритого акціонерного товариства "Проскурів".

Виконується. На даний час ВАТ "Проскурів" ще не надало згоди на передачу в комунальну власність житлового фонду, який перебуває у власності підприємства.

N 44 четвертої сесії від 09.02.2011 "Про затвердження переліку земельних ділянок, право на оренду яких може бути отримано на земельному аукціоні".

Виконується. Земельні ділянки виставлені на земельний аукціон, який відбувся 29.07.2011. Виносились дві земельні ділянки. Право на оренду однієї ділянки по вул. Тернопільській продано за 30 тисяч 229 гривень. Право на оренду другої ділянки буде винесене на наступний аукціон.

N 64 четвертої сесії від 09.02.2011 "Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста житлового фонду та зовнішніх мереж, що призначені для його обслуговування, які під час приватизації не ввійшли до статутного фонду державного підприємства "Новатор", але перебувають у нього на балансі і є державною власністю".

В стані виконання. Створена комісія з питань передачі в комунальну власність міста житлового фонду ДП "Новатор" та підготовлені акти приймання-передачі. На даний час підприємством проводиться усунення недоліків, які виявлені комісією щодо технічного стану мереж водопостачання та водовідведення, які призначені для його обслуговування.

N 22 п'ятої сесії від 30.03.2011 "Про надання дозволу бюро технічної інвентаризації на безоплатну передачу у власність автомобіля марки Деу-Тіко багатодітній матері Семенчук Антоніні Василівні".

Рішення в стані виконання. 12.04.2011 було підписано акт прийому-передачі транспортного засобу між Хмельницьким бюро технічної інвентаризації та Семенчук Антоніною Василівною. Управлінням ДАІ УМВС України в Хмельницькій області Семенчук А. В. було відмовлено в реєстрації даного транспортного засобу, обґрунтовуючи відмову постановою Кабміну від 07.09.98 N 1388 "Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів".

У зв'язку із колізіями у чинному законодавстві Семенчук А. В. звернулась до суду з позовом про визнання права власності на автомобіль. Рішення суду за вказаним позовом стане підставою для реєстрації транспортного засобу.

Пункт 7 пропозицій та зауважень, висловлених на черговій четвертій сесії від 09.02.2011 про виготовлення за рахунок звільнення від частки прибутку БТІ, що підлягає зарахуванню до бюджету, актів на земельні ділянки на яких відповідно до Генерального плану передбачено будівництво шкіл та дошкільних навчальних закладів в мікрорайонах міста (Лезневе, Озерна, Південно-Західний) та закріпити їх за управлінням капітального будівництва.

В стані виконання. На підставі наданих управлінням архітектури матеріалів здійснюється обрахунок вартості робіт по виготовленню актів на земельні ділянки, на яких передбачено будівництво шкіл та дошкільних навчальних закладів в мікрорайонах міста.

 

Секретар міської ради

В. Лесков

 

Додаток 2
до рішення Хмельницької міської ради
10.08.2011 N 58

Пропонується зняти з контролю рішення:

N 2 сорокової сесії від 03.11.2010 "Про затвердження статуту Хмельницької міської комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об'єктах".

Виконано. В місті створена і функціонує Хмельницька міська комунальна аварійно-рятувальна служба на водних об'єктах, основними завданнями якої є:

- забезпечення рятування людей на місцях масового відпочинку населення, підлідного лову риби та проведення культурно-масових і спортивних заходів на водних об'єктах міста;

- участь у реалізації державної політики у сфері охорони життя людей на водних об'єктах міста;

- участь у заходах, що проводяться по рятуванню людей під час паводків, повені;

- розробка і здійснення заходів, спрямованих на зменшення травматизму людей на водних об'єктах міста;

- проведення пошуково-рятувальних робіт на воді та підготовка фахівців з рятувально-водолазної справи;

- проведення роз'яснювальної профілактичної роботи серед населення щодо запобігання травматизму людей на водних об'єктах міста;

- організація проведення обстеження і очистки акваторій водних об'єктів міста;

- забезпечення охорони життя людей на водних об'єктах, профілактична робота по запобіганню нещасним випадкам на водних об'єктах міста;

- проведення під час виникнення надзвичайних ситуацій на водних об'єктах міста аварійно-рятувальних робіт;

- термінове реагування на надзвичайні ситуації на водних об'єктах міста та ліквідація їх наслідків;

- пошук і рятування людей на водних об'єктах міста, надання їм першої медичної допомоги, організація екстреного виклику медпрацівників (швидкої допомоги);

- контроль за готовністю місць відпочинку на водних об'єктах міста, за роботою рятувальних постів на пляжах;

- виконання робіт на водних об'єктах, які потребують спеціальної підготовки.

N 7 позачергової третьої сесії від 12.01.2011 "Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста силового трансформатора ТМ-400/10 (400 кВА; 10/0,4 кВ), який перебуває у власності відкритого акціонерного товариства "Укрелектроапарат".

Виконано. Прийнято рішення виконавчого комітету від 10.02.2011 N 146 про затвердження актів приймання-передачі від 03.02.2011 в комунальну власність територіальної громади міста силового трансформатора ТМ-400/10 (400 кВА; 10/0,4 кВ), який перебуває у власності відкритого акціонерного товариства "Укрелектроапарат". Трансформатор передано на баланс КП "Хмельницькводоканал".

N 8 четвертої сесії від 09.02.2011 "Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста гуртожитку по вул. Вокзальній, 142 та зовнішніх мереж, що призначені для його обслуговування, які перебувають на балансі сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма "Гречани".

Виконано. Прийнято рішення виконкому від 02.06.2011 N 572 про затвердження актів приймання-передачі від 23.05.2011 в комунальну власність територіальної громади міста гуртожитку по вул. Вокзальній, 142 та зовнішніх мереж, що призначені для його обслуговування, які перебувають на балансі сільськогосподарського ТОВ "Агрофірма "Гречани".

N 14 четвертої сесії від 09.02.2011 "Про передачу в тимчасове безоплатне користування приміщень міської комунальної власності".

Виконано. Управлінням комунального майна укладено договори тимчасового користування.

N 16 четвертої сесії від 09.02.2011 "Про надання земельних ділянок в оренду та передачу у власність земельних ділянок громадянам".

Виконано. Документація із землеустрою передана ліцензованим організаціям для підготовки документації до проекту рішення "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам" та для підготовки документації щодо складання державного акта, що посвідчує право власності на земельну ділянку.

N 17 четвертої сесії від 09.02.2011 "Про надання земельних ділянок в оренду та передачу у власність земельних ділянок громадянам, внесення змін".

Виконано. Документація із землеустрою передана ліцензованим організаціям для підготовки документації до проекту рішення "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам" та для підготовки документації щодо складання державного акта, що посвідчує право власності на земельну ділянку.

N 19 четвертої сесії від 09.02.2011 "Про передачу у власність земельних ділянок громадянам для ведення садівництва та внесення змін".

Виконано. Документація із землеустрою передана ліцензованим організаціям для підготовки документації щодо складання державного акта, що посвідчує право власності на земельну ділянку.

N 20 четвертої сесії від 09.02.2011 "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок у власність громадянам, внесення змін".

Виконано. Документація із землеустрою передана ліцензованим організаціям для підготовки документації щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку.

N 21 четвертої сесії від 09.02.2011 "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок в оренду громадянам".

Виконано. Документація із землеустрою передана ліцензованим організаціям для підготовки документації до проекту рішення "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам".

N 33 четвертої сесії від 09.02.2011 "Про припинення договору оренди землі шляхом його розірвання за згодою сторін та надання земельної ділянки в короткострокову оренду фізичній особі-підприємцю Бондарчук Г. В."

Виконано. Укладено договір короткострокової оренди земельної ділянки.

N 35 четвертої сесії від 09.02.2011 "Про відміну рішень двадцять першої сесії міської ради від 22.10.2008 р. N 38 та N 39; про розірвання договорів купівлі-продажу земельних ділянок площею 3899 м2 та 4241 м2 по вул. Курчатова, 6/5, укладених з фізичною особою-підприємцем Гакало В. В."

Виконано. Договори купівлі-продажу розірвані рішенням Господарського суду Хмельницької області від 28.04.2011 та постановою Рівненського апеляційного суду від 11.07.2011.

N 62 четвертої сесії від 09.02.2011 "Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та надання її в постійне користування державному підприємству "Льодові арени".

Виконано. Виготовлено державний акт на право постійного користування землею.

N 13 п'ятої сесії від 30.03.2011 "Про передачу в тимчасове безоплатне користування приміщень міської комунальної власності та втрату чинності рішення міської ради".

Виконано. Управлінням комунального майна укладено договори тимчасового користування.

N 15 п'ятої сесії від 30.03.2011 "Про передачу в постійне безоплатне користування публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації "Хмельницькгаз" зовнішніх мереж та споруд газопостачання, які є комунальною власністю територіальної громади міста Хмельницького".

Виконано. Укладено договір з ПАТ "Хмельницькгаз" від 28.04.2011 N 5/1 на постійне безоплатне користування зовнішніми мережами та спорудами газопостачання до житлових будинків по вул. Хотовицького, 11/1, вул. Молодіжній, 5, вул. Тернопільській, 34/1, 34/2 та Львівському шосе, 43.

Пункт 3 пропозицій та зауважень, висловлених на черговій сороковій сесії від 03.11.2010: "Вжити заходів щодо сплати суб'єктом підприємницької діяльності Степановим М. В. земельного податку з 2000 року, з моменту укладання договору купівлі нерухомого майна".

Виконання неможливе у зв'язку із прийняттям рішення Господарського суду Хмельницької області від 29.06.2011, яким скасовано рішення міської ради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по проспекту Миру, 8-а.

Пункт 1 пропозицій та зауважень, висловлених на четвертій сесії від 09.02.2011 щодо проведення громадських слухань з приводу добудови 3 і 4 енергоблоків на ХАЕС.

Виконано. 13 травня 2011 року о 16.00 в міському будинку культури відбулись громадські слухання з приводу добудови 3 і 4 енергоблоків на ХАЕС. В них взяли участь 386 громадян. За результатами слухань було прийнято звернення до Президента України, Прем'єр-міністра України, Голови Верховної Ради та голови Хмельницької обласної державної адміністрації щодо недоцільності добудови нових енергоблоків на ХАЕС. На початку громадських слуханнях проводилось анкетування присутніх. 87 % анкетованих висловились проти реалізації проекту добудови 3 і 4 енергоблоків на ХАЕС.

Пункт 11 пропозицій та зауважень, висловлених на черговій четвертій сесії від 09.02.2011 щодо передачі на баланс управління житлово-комунального господарства частини вулиці М. Залізняка від буд. N 32 до буд N 34/1.

Виконано. Рішенням виконавчого комітету від 02.06.2011 N 625 затверджено акти приймання-передачі асфальтового та бетонного покриття, а також бордюрів частини вулиці М.Залізняка вартістю 298452 грн. на баланс комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг. 30 червня 2011 року підписаний акт прийому-передачі.

Пункт 1 пропозицій та зауважень, висловлених на черговій п'ятій сесії від 30.03.2011 щодо винесення на обговорення Громадської ради при виконавчому комітеті питання щодо виділення громадянам, які перебувають на черзі, земельних ділянок під будівництво індивідуальних житлових будинків в мікрорайонах міста та участі їх в розбудові інженерно-транспортної інфраструктури масивів житлової забудови.

Виконано. 1 червня 2011 року Громадська рада на своєму засіданні затвердила звернення до хмельничан із розумінням поставитись до фінансової скрути, у якій знаходиться міський бюджет, та долучитись до будівництва інженерно-транспортної мережі за рахунок власних коштів. Звернення опубліковане на офіційному веб-сайті міської ради та розіслане на всі місцеві ЗМІ.

Пункт 2 пропозицій та зауважень, висловлених на черговій сьомій сесії від 15.06.2011 щодо організації роботи з інформування мешканців міста про дотримання Правил утримання домашніх тварин відповідно до рішення сесії міської ради, затвердженого на сьомій сесії від 15.06.2011 року N 6 (Перелік N 6).

Виконано. Інформування мешканців міста щодо дотримання нових Правил утримання домашніх тварин в місті Хмельницькому проводиться через ЗМІ (газета "Проскурів", телебачення, Інтернет) та через громадські організації, які займаються захистом безпритульних тварин.

Пункт 3 пропозицій та зауважень, висловлених на черговій сьомій сесії від 15.06.2011 щодо організації спільної роботи з громадською організацією "Дитячий ковчег".

Виконано. Проведена зустріч з керівником організації "Дитячий ковчег" Терлецькою О. В., в ході якої з'ясовано мету та завдання організації відповідно до статуту. Намічено план спільних дій на II півріччя. Психологами та юристом Центру соціальної допомоги молоді запропоновано цикл лекцій з питань роз'яснення законодавства щодо профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі та з питань покращення морального мікроклімату в сім'ї "Будинок сімейного щастя", "Профілактика конфліктів в молодій родині". Надано рекламну афішу щодо переліку клубів за місцем проживання, в т. ч. спортивних. Надані роз'яснення щодо можливості участі молоді в щорічних конкурсах соціальних проектів, грантів Президента України для обдарованої молоді, в обласних турах всеукраїнських молодіжних конкурсів бізнес-планів серед молоді, яка бажає започаткувати або розширити власний бізнес. Доведено інформацію щодо реалізації молодіжних та спортивних програм в місті та можливості спільної організації і проведення заходів програми.

Пункт 6 пропозицій та зауважень, висловлених на черговій сьомій сесії від 15.06.2011 щодо звернення до Хмельницької районної ради про прийняття рішення щодо обмеження продажу алкогольних напоїв в торговельних закладах.

Виконано. Підготовлено та надіслано 04.07.2011 звернення до Хмельницької районної ради із проханням прийняти на черговій сесії районної ради рішення щодо обмеження продажу алкогольних напоїв в роздрібній мережі, а саме: заборонити продаж з 22-00 години до 11-00 години.

 

Секретар міської ради

В. Лесков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали