ДЕРЖАВНА СЛУЖБА МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 червня 2012 року N 2665

Про виконання рішення колегії Держмолодьспорту України від 14 червня 2012 року

Згідно з рішенням колегії Державної служби молоді та спорту України від 14 червня 2012 року N 2 до питання "Про хід підготовки та затвердження кількісного складу офіційної делегації України на участь в XIV літніх Паралімпійських іграх 2012 року в м. Лондон (Велика Британія)" наказую:

1. Довідку "Про хід підготовки та затвердження кількісного складу офіційної делегації України на участь в XIV літніх Паралімпійських іграх 2012 року в м. Лондон (Велика Британія)" взяти до відома.

2. Затвердити попередній кількісний склад офіційної делегації України у кількості 239 осіб (155 спортсменів, 84 тренерів, лікарів, масажистів та членів штабу) на участь в XIV літніх Паралімпійських іграх 2012 року в м. Лондон (Велика Британія)".

3. Українському центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" (Скугарева О. А.) до 1 серпня поточного року підготувати проект остаточного поіменного списку офіційної делегації України на участь в XIV літніх Параліміпійських іграх та погодивши його з Національним комітетом спорту інвалідів України подати на затвердження до Державної служби молоді та спорту України.

4. Фінансово-економічному управлінню (Мироненко Р. А.) спільно з Укрцентром "Інваспорт" (Скугарева О. А.) тримати на постійному контролі питання щодо своєчасного фінансування заходів, пов'язаних з підготовкою та участю спортсменів-інвалідів України у XIV літніх Паралімпійських іграх 2012 року в м. Лондон (Велика Британія).

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Служби С. В. Глущенка.

 

Голова Служби

Р. С. Сафіуллін

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали