ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.11.2011 р. N 2122

Київ

Про виконання робіт з модернізації систем освітлення учбових класів загальноосвітніх навчальних закладів

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" статті 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 N 117 "Про Програму соціально-економічного розвитку міста Києва на 2011 рік" (із змінами та доповненнями) та в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити замовником виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації та модернізації систем освітлення учбових класів загальноосвітніх навчальних закладів згідно з переліком, що додається, комунальне підприємство "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - КП "ГВП").

2. КП "ГВП":

2.1. Забезпечити виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації та модернізації систем освітлення учбових класів загальноосвітніх навчальних закладів.

2.2. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.3. При укладанні замовником договору підряду на виконання робіт з модернізації систем освітлення учбових класів загальноосвітніх навчальних закладів обов'язково передбачати умови щодо надання підрядником гарантій якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації обладнання, встановленого в рамках виконання робіт з модернізації систем освітлення учбових класів загальноосвітніх навчальних закладів.

3. Взяти до відома, що фінансування виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватись відповідно до показників Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2011 рік.

4. Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до проектів Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік та наступні роки.

5. Взяти до відома, що все майно після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, зараховується до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

6. Доручити Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку списання демонтованого майна та зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва встановленого обладнання.

7. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Виконуючий обов'язки голови

О. Мазурчак

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
16.11.2011 N 2122

Перелік
об'єктів для проведення робіт з розробки проектно-кошторисної документації та модернізації систем освітлення учбових класів загальноосвітніх навчальних закладів

N п/п

Район

Заклад

Адреса

1

Голосіївський

Загальноосвітній навчальний заклад N 130

вул. В. Васильківська, 128

2

Дарницький

Загальноосвітній навчальний заклад N 113

вул. Вакуленчука, 50-а

3

Деснянський

Загальноосвітній навчальний заклад N 119

вул. Закревського, 15-б

4

Дніпровський

Суспільно-гуманітарна гімназія N 176

просп. Гагаріна, 11

5

Оболонський

Загальноосвітній навчальний заклад N 231

вул. Богатирська, 2-б

6

Печерський

Загальноосвітній навчальний заклад N 88

вул. Білокур Катерини, 3

7

Подільський

Романо-германська гімназія N 123

вул. Копилівська, 23

8

Святошинський

Загальноосвітній навчальний заклад N 253

вул. Жмеринська, 34

9

Солом'янський

Загальноосвітній навчальний заклад N 161

вул. Каблукова, 14

10

Шевченківський

Загальноосвітній навчальний заклад N 70

вул. Пугачова, 10

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали