ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.05.2012 р. N 802

Київ

Про виконання робіт з реконструкції котельні на вул. Котельникова, 7/13

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" статті 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 29.12.2011 N 1099/7335 "Про Програму соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік" (Програма N 1099/7335) та в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити замовником виконання робіт з реконструкції котельні на вул. Котельникова, 7/13 комунальне підприємство "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - КП "ГВП").

2. КП "ГВП":

2.1. Визначити генеральну підрядну організацію для виконання робіт з реконструкції котельні на вул. Котельникова, 7/13 в установленому порядку.

2.2. Роботи з реконструкції котельні на вул. Котельникова, 7/13 виконувати при наявності проектно-кошторисної документації, затвердженої в установленому порядку.

2.3. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.4. При укладенні замовником договору підряду на виконання робіт з реконструкції котельні на вул. Котельникова, 7/13 обов'язково передбачати умови щодо надання підрядником гарантій якості виконаних робіт та визначити гарантійні терміни експлуатації встановленого обладнання.

3. Взяти до відома, що фінансування виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватись відповідно до показників Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік (Програма N 1099/7335) та наступні роки.

4. Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження за необхідності подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до проектів Програм соціально-економічного розвитку міста Києва на 2013 рік та наступні роки.

5. Взяти до відома, що все майно після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, зараховується до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

6. Доручити Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в установленому порядку зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва встановленого обладнання.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали