ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.11.2011 р. N 2061

Київ

Про виконання робіт з реконструкції систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 N 117 "Про Програму соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік" (із змінами та доповненнями) та в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити замовником робіт з реконструкції систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні згідно з переліком об'єктів, що додається, Головне управління енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Визначити генеральну підрядну організацію для виконання робіт з реконструкції систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні у встановленому законодавством порядку.

2.2. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.3. Фінансування робіт з реконструкції систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні здійснити в межах загальних асигнувань, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку м. Києва на відповідні роки по Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.4. У встановленому порядку подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення будівельно-монтажних робіт з реконструкції систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні до проекту Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на відповідний рік.

3. При укладанні замовником договору підряду на здійснення робіт з реконструкції систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні передбачати умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації модульних котелень.

4. Взяти до відома, що все майно після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, зараховується до комунальної власності територіальної громади міста Києва з подальшою передачею у володіння та користування ПАТ "КИЇВЕНЕРГО".

5. Доручити Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку списання демонтованого майна та зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва реконструйованого об'єкта після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
08.11.2011 N 2061

Перелік
об'єктів реконструкції систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні

N
за/п

Назва проекту для розробки проектно-кошторисної документації

1

Реконструкція системи теплопостачання для споживачів від котельні на вул. Львівській, 25

2

Реконструкція системи теплопостачання житлового будинку за адресою вул. Добрий шлях, 64

3

Реконструкція системи теплопостачання житлових будинків за адресами вул. Кудрявська, 12 та вул. Кудрявська, 16

4

Реконструкція системи теплопостачання житлового будинку за адресою вул. Кудрявська, 27 - 29

5

Реконструкція системи теплопостачання житлового будинку за адресою Кудрявський узвіз, 2

6

Реконструкція системи теплопостачання житлового будинку за адресою вул. Новопольова, 69

7

Реконструкція системи теплопостачання житлового будинку за адресою просп. Відрадний, 73

8

Реконструкція системи теплопостачання житлового будинку за адресою просп. Броварський, 93

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали