ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.11.2011 р. N 2225

Київ

Про виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації для реконструкції систем ГВП житлових будинків із застосуванням відновлювальних джерел енергії

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" статті 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 N 117 "Про Програму соціально-економічного розвитку міста Києва на 2011 рік" та в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити замовником виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації для реконструкції систем ГВП житлових будинків із застосуванням відновлювальних джерел енергії комунальне підприємство "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - КП "ГВП") згідно з додатком.

2. КП "ГВП" забезпечити виконання робіт з розробки та затвердження проектно-кошторисної документації для реконструкції систем ГВП житлових будинків із застосуванням відновлювальних джерел енергії.

3. Взяти до відома, що фінансування виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватись відповідно до показників Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2011 рік.

4. Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до проектів Програм соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік та наступні роки.

5. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
28.11.2011 N 2225

Перелік
об'єктів для виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації для реконструкції систем ГВП житлових будинків із застосуванням відновлювальних джерел енергії

N п/п

Район

Адреса житлового будинку

1

Голосіївський

пров. Коломийський, 16

2

Деснянський

вул. Мілютенка, 28-в

3

Оболонський

вул. Автозаводська, 15-а

4

Печерський

вул. Суворова, 19-а

5

Подільський

вул. Нижньоюрківська, 13

6

Солом'янський

просп. Повітрофлотський, 1

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали