ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.12.2011 р. N 2251

Київ

Про виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації для реконструкції теплових пунктів житлових будинків, теплозабезпечення яких здійснюється від котельні на вул. Котельникова, 7/13

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" статті 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 N 117 "Про Програму соціально-економічного розвитку міста Києва на 2011 рік" та в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити замовником виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації для реконструкції теплових пунктів житлових будинків, теплозабезпечення яких здійснюється від котельні на вул. Котельникова, 7/13, комунальне підприємство "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - КП "ГВП") згідно з додатком.

2. КП "ГВП" забезпечити виконання робіт з розробки і затвердження у встановленому порядку проектно-кошторисної документації для реконструкції теплових пунктів житлових будинків, теплозабезпечення яких здійснюється від котельні на вул. Котельникова, 7/13.

3. Взяти до відома, що фінансування виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватись відповідно до показників Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2011 рік.

4. Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до проектів Програм соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік та наступні роки.

5. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Виконуючий
обов'язки голови

О. Мазурчак

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
01.12.2011 N 2251

Перелік
об'єктів для виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації для реконструкції теплових пунктів житлових будинків, теплозабезпечення яких здійснюється від котельні на вул. Котельникова, 7/13

N
п/п

Район

Адреса житлового будинку

1

Святошинський

вул. Верховинна, 5-а

2

Святошинський

вул. Верховинна, 5-б

3

Святошинський

вул. Верховинна, 7

4

Святошинський

вул. Котельникова Михайла, 2/14

5

Святошинський

вул. Котельникова Михайла, 3

6

Святошинський

вул. Котельникова Михайла, 7

7

Святошинський

вул. Котельникова Михайла, 10

8

Святошинський

вул. Котельникова Михайла, 12

9

Святошинський

вул. Котельникова Михайла, 25

10

Святошинський

вул. Петрицького Анатолія, 11

11

Святошинський

вул. Святошинська, 18

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали