ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.05.2012 р. N 711

Київ

Про виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації та будівельно-монтажних робіт з термосанації будівель бюджетної сфери

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" статті 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 29.12.2011 N 1099/7335 "Про Програму соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік" (Програма N 1099/7335) та в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити замовником виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації для виконання робіт з термосанації будівель бюджетної сфери згідно з переліком, зазначеним у додатку 1 до розпорядження, та виконання будівельно-монтажних робіт з термосанації будівель бюджетної сфери згідно з переліком, зазначеним у додатку 2 до розпорядження, комунальне підприємство "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - КП "ГВП").

2. КП "ГВП":

2.1 Забезпечити виконання робіт з розробки та затвердження у встановленому порядку проектно-кошторисної документації для термосанації будівель бюджетної сфери.

2.2 Визначити генеральну підрядну організацію для виконання будівельно-монтажних робіт з термосанації будівель бюджетної сфери у встановленому порядку.

2.3 Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.4 При укладанні замовником договору підряду на здійснення будівельно-монтажних робіт з термосанації будівель бюджетної сфери передбачати умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та визначити гарантійні строки експлуатації встановлюваного обладнання.

3. Взяти до відома, що фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватись відповідно до показників програм соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік та наступні роки.

4. Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження за необхідності подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до проектів програм соціально-економічного розвитку міста Києва на 2013 рік та наступні роки.

5. Взяти до відома, що майно після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, зараховується до комунальної власності територіальної громади м. Києва.

6. Доручити Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку списання демонтованого майна та зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва встановленого майна після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28.11.2011 N 2212 "Про виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації для термосанації будівель бюджетної сфери" (Розпорядження N 2212).

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов


 

Додаток 1
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
04.05.2012 N 711


Перелік
об'єктів для виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації для виконання робіт з термосанації будівель бюджетної сфери

N п/п

Район

Назва об'єкта

Адреса

1

Голосіївський

Дошкільний навчальний заклад N 402

вул. Васильківська, 39

2

Дарницький

Дошкільний навчальний заклад N 99

пров. Поліський, 5/1

3

Дарницький

Загальноосвітній навчальний заклад N 217

пров. Поліський, 9

4

Дарницький

Загальноосвітній навчальний заклад N 303

вул. Драгоманова, 9-а

5

Оболонський

Загальноосвітній навчальний заклад N 233

вул. Лайоша Гавро, 22-а

6

Оболонський

Дошкільний навчальний заклад N 573

вул. Малиновського Маршала, 27-г

7

Подільський

Загальноосвітній навчальний заклад N 242

просп. Правди, 64-г

8

Подільський

Дошкільний навчальний заклад N 8 "Плай"

вул. Ужвій Наталії, 7-а

9

Святошинський

Дошкільний навчальний заклад N 601

вул. Верховинна, 17

10

Святошинський

Загальноосвітній навчальний заклад N 83

вул. Героїв Космосу, 3

11

Святошинський

Дошкільний навчальний заклад N 565

вул. Наумова Генерала, 25-а

12

Святошинський

Загальноосвітній навчальний заклад N 287

вул. Чорнобильська, 10-б

13

Солом'янський

Дошкільний навчальний заклад N 654

вул. Виборзька, 51/53

14

Солом'янський

Київська міська клінічна лікарня N 4

вул. Солом'янська, 17

15

Шевченківський

Загальноосвітній навчальний заклад N 95

вул. Щербакова, 61-г


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов


 

Додаток 2
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
04.05.2012 N 711


Перелік
об'єктів для виконання будівельно-монтажних робіт з термосанації будівель бюджетної сфери

N п/п

Район

Назва об'єкта

Адреса

1

Оболонський

Дошкільний навчальний заклад N 573

вул. Малиновського Маршала, 27-г

2

Оболонський

Загальноосвітній навчальний заклад N 233

пров. Лайоша Гавро, 22-а


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали