ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.07.2012 р. N 1210

Київ

Про виконання робіт з розробки Транспортної схеми м. Києва

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", пункту 5 статті 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пункту 3 статті 5 Закону України "Про транспорт", Закону України "Про здійснення державних закупівель", постанов Кабінету Міністрів України від 23.12.2004 N 1735 "Про затвердження Правил надання населенню послуг з перевезень міським електротранспортом", від 18.02.97 N 176 "Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту", наказу Міністерства транспорту України від 21.01.98 N 21 "Про затвердження Порядку і умов організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом", наказу Міністерства статистики України від 27.05.96 N 150 "Про затвердження Інструкції про порядок обліку пасажирів, що перевозяться громадським транспортом на маршрутах", з метою підвищення ефективності пасажирських перевезень громадським транспортом, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити виконання робіт з розробки Транспортної схеми м. Києва.

2. Визначити Головне управління транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) замовником виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. Визначити у встановленому порядку на конкурсних торгах генеральну проектну організацію з розробки Транспортної схеми м. Києва.

3.2. Забезпечити виконання робіт з розробки Транспортної схеми м. Києва в установленому порядку.

3.3. Подати в установленому порядку до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт з розробки Транспортної схеми м. Києва до програм соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 та наступні роки.

4. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали