МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 листопада 2011 року N 1358

Про виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. N 1039

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. N 1039 "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні" (План N 1039-р) керівникам центральних органів виконавчої влади та структурних підрозділів Міністерства наказую:

1. Забезпечити відповідно до компетенції виконання плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні (План N 1039-р) (далі - план заходів).

2. Надати пропозиції Державній пенітенціарній службі щодо законодавчого врегулювання порядку участі неповнолітніх, що вчинили правопорушення, у програмах соціальної реабілітації.

Єресько О. В.

2012 рік

3. Надати пропозиції Міністерству внутрішніх справ щодо створення єдиного інформаційного обліку неповнолітніх, що вчинили правопорушення.

Єресько О. В.

IV квартал 2011 р. - 2012 рік

4. Забезпечувати надання на постійній основі соціально-психологічної допомоги неповнолітнім, що перебувають у закладах соціальної реабілітації органів освіти.

Єресько О. В.
Панок В. Г. (за згодою)

Постійно

5. Надати пропозиції Державній пенітенціарній службі щодо розроблення порядку реалізації у спеціальних виховних установах програм ресоціалізації неповнолітніх, засуджених до позбавлення волі.

Єресько О. В.

2013 рік

6. Започаткувати на базі закладів соціальної реабілітації органів освіти експеримент із створення центрів соціальної реабілітації неповнолітніх, що вчинили правопорушення.

Єресько О. В.,
Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації

2012 рік

7. Провести аналіз причин і умов, що сприяють поширенню злочинності серед неповнолітніх, та подати пропозиції Міністерству внутрішніх справ щодо їх попередження.

Єресько О. В.
Панок В. Г. (за згодою)

IV квартал 2011 р. - 2012 рік

8. Проводити серед неповнолітніх інформаційно-просвітницьку роботу, спрямовану на формування свідомого та поважливого ставлення до соціально позитивного способу життя.

Удод О. А.
Єресько О. В.
Сафіуллін Р. С.
Панок В. Г. (за згодою)

Постійно

9. Забезпечувати підготовку та розповсюдження інформаційних матеріалів щодо ведення неповнолітніми здорового способу життя.

Удод О. А.
Єресько О. В.
Сафіуллін Р. С.

Постійно

10. Передбачити в навчальних планах та програмах підготовки фахівців за відповідними напрямами і спеціалізацією курси з питань роботи з неповнолітніми, що вчинили правопорушення, а також з профілактики правопорушень серед неповнолітніх.

Болюбаш Я. Я.

2012 рік

11. Забезпечувати на постійній основі підготовку та підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які проводять правозахисну діяльність у сфері захисту прав дітей.

Болюбаш Я. Я.

Постійно

12. Керівникам центральних органів виконавчої влади та структурних підрозділів Міністерства надавати щороку до 15 лютого інформацію департаменту загальної середньої та дошкільної освіти для узагальнення.

13. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти подавати інформацію про стан виконання плану заходів Міністерству юстиції.

Єресько О. В.

до 15 березня щороку

14. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б. М.

 

Міністр

Д. В. Табачник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали