ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.05.2012 р. N 351

Про виконання спільних заходів Угоди щодо регіонального розвитку Херсонської області між Кабінетом Міністрів України та Херсонською обласною радою за підсумками 2011 року, спрямованих на виконання Стратегії економічного та соціального розвитку Херсонської області до 2015 року

Угодою щодо регіонального розвитку Херсонської області між Кабінетом Міністрів України та Херсонською обласною радою від 19 жовтня 2010 року (далі - Угода) передбачено узгоджену діяльність сторін щодо здійснення протягом 2011 - 2013 років спільних заходів центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з реалізації Стратегії економічного та соціального розвитку Херсонської області до 2015 року.

Пріоритетними напрямами узгодженої діяльності сторін є: розвиток зрошуваного землеробства, модернізація транспортної інфраструктури, водозабезпечення сільських населених пунктів області, поліпшення житлових умов населення області.

Для забезпечення належного виконання зобов'язань, передбачених Угодою, обласною державною адміністрацією проведено відповідну роботу.

З урахуванням пропозицій та листів, які надійшли від районних державних адміністрацій і міськвиконкомів, сформовано Перелік об'єктів, передбачених спільними заходами Угоди, які пропонуються до співфінансування у 2011 році.

Фактичний обсяг фінансування зазначених заходів у 2011 році склав 218638,8 тис. грн. (68,1 % до завдання), у тому числі за рахунок державного бюджету - 13000 тис. грн. (22,8 %), місцевого бюджету - 728,8 тис. грн. (1,7 %), інших джерел - 204910 тис. грн. (92,3 %).

На державні водогосподарські об'єкти, що підлягали реконструкції у 2011 році, а саме: Калініносільську зрошувальну систему Бериславського району, державні насосні станції N 12 розподільчого каналу Р-5-1 та N 19 каналу Р-2 Новотроїцького району виготовлено проектно-кошторисну документацію, яка пройшла відповідну державну експертизу. Однак за відсутності відповідного фінансування з державного бюджету роботи на даних об'єктах не проводилися.

Для розвитку внутрішньогосподарських зрошувальних систем Угодою передбачено фінансування у сумі 130000 тис. грн., фактично профінансовано 83189,8 тис. грн. (64 %), у тому числі за рахунок місцевих бюджетів - заплановано 10000 тис. грн., профінансовано 64,8 тис. грн. (0,6 %), інших джерел - заплановано 120000 тис. грн., залучено 83125 тис. грн. (69,3 %).

Здійснено заходи з відновлення внутрішньогосподарських меліоративних систем в Генічеському, Голопристанському, Каланчацькому, Новотроїцькому, Скадовському, Чаплинському районах області, придбано 36 одиниць дощувальної техніки та додатково впроваджено крапельне зрошення на площі 3700 га.

У Бериславському районі за рахунок коштів місцевого бюджету виготовлено проектно-кошторисну документацію з реконструкції систем зрошення на загальну суму 64,8 тис. грн.

Разом з тим, на кінець 2011 року сума коштів, передбачених у місцевих бюджетах на виконання заходів з розвитку внутрішньогосподарських зрошувальних систем, склала 2539,3 тис. грн. (25,4 % до завдання). Однак при наявності коштів відповідні роботи не проводилися в таких районах, як: Генічеський (30 тис. грн. затверджено в місцевому бюджеті, або 1,4 % до завдання), Голопристанський (383 тис. грн., або 56,1 %), Новотроїцький (870 тис. грн., або 100 %), Скадовський (12,5 тис. грн., або 0,9 %) та Цюрупинський (1179 тис. грн., або 100 %).

В місцевих бюджетах Білозерського, Каланчацького та Чаплинського районів кошти на зазначені цілі не було передбачено.

На створення інфраструктури для зберігання, постачання та реалізації сільськогосподарської продукції фактично залучено кошти у сумі 121785 тис. грн., або 121,8 % від запланованого обсягу.

За спільним заходом Угоди "Поліпшення експлуатаційного стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення" здійснено ремонт покриття загальною протяжністю 8,6 км на автомобільній дорозі місцевого значення територіальній Т-04-03 Мар'янське-Берислав до автомобільної дороги Р-47 за рахунок коштів державного бюджету в сумі 13 млн. грн. (100 % до завдання).

В рамках виконання спільного заходу Угоди "Водопостачання сільських населених пунктів, населення яких користується привізною водою та водою, що не відповідає вимогам санітарних норм і державним стандартам" за рахунок коштів місцевих бюджетів здійснено заходи з відновлення системи водопостачання в с. Ушкалка (реконструкція 2,1 км водопровідної мережі), смт Верхній Рогачик (1 км) Верхньорогачицького району та смт Архангельське (4,2 км) Високопільського району на загальну суму 664 тис. грн. (28,9 % до завдання).

У результаті проведених заходів кількість населених пунктів, що користуються привізною водою, зменшилася на 3 одиниці і станом на 1 січня 2012 року становить 17 одиниць.

Відсутність співфінансування з державного бюджету унеможливила виконання робіт в повному обсязі за вказаним спільним заходом Угоди при його забезпеченості у співфінансуванні з місцевих бюджетів у розмірі 57,1 %.

З цієї причини не вдалося здійснити заходи щодо будівництва Іванівського групового водопроводу (забезпеченість у співфінансуванні з місцевих бюджетів - 7,2 %), нових житлових будинків для відселення жителів аварійних будинків "гнучкої" конструкції (100 %), створення умов для будівництва доступного житла (96,7 %).

Враховуючи викладене, з метою належного забезпечення виконання спільних заходівУгоди у 2012 році, відповідно до доручення Прем'єр-міністра України від 6 листопада 2010 року N 66781/14/1-09, керуючись статтею 6, пунктом 2 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації за результатами виконання спільних заходів Угоди до 25 липня 2012 року та 25 лютого 2013 року підготувати інформацію для направлення Міністерству економічного розвитку і торгівлі України.

2. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації: Головного управління агропромислового розвитку; управлінь: житлово-комунального господарства, капітального будівництва, регіонального розвитку, містобудування та архітектури, промисловості та розвитку інфраструктури; Служби автомобільних доріг в області, Херсонського обласного управління водних ресурсів відповідно до закріплення, визначеного в додатку 1, узгодити з головами районних державних адміністрацій, міськими головами міст обласного значення переліки об'єктів, передбачених спільними заходами Угоди, які пропонуються до співфінансування у 2012 році за рахунок місцевих бюджетів та залучених позабюджетних коштів, і до 25 травня 2012 року надати їх Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації на узагальнення, взявши на особистий контроль і забезпечивши належне виконання та супроводження спільних заходів Угоди.

3. Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення протягом 2012 року:

3.1. Забезпечити пріоритетне спрямування коштів місцевих бюджетів на реалізацію спільних заходів Угоди та активізувати роботу по залученню позабюджетних коштів для їх співфінансування.

3.2. До 5 числа кожного місяця надавати Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації інформацію щодо передбачення у місцевих бюджетах видатків на реалізацію спільних заходів Угоди.

3.3. За наявності відповідного фінансування забезпечити виготовлення проектно-кошторисної документації та виконання робіт, передбачених спільними заходами Угоди.

3.4. Щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом, надавати:

- структурним підрозділам обласної державної адміністрації: Головному управлінню агропромислового розвитку; управлінням: житлово-комунального господарства, капітального будівництва, регіонального розвитку, містобудування та архітектури, Херсонському обласному управлінню водних ресурсів - звіт про виконання спільних заходів Угоди відповідно до галузевої спрямованості за формами, визначеними в додатку 2;

- управлінню промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації - інформацію про виконані за рахунок місцевих бюджетів роботи з поліпшення експлуатаційного стану доріг загального користування місцевого значення.

4. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації: Головному управлінню агропромислового розвитку; управлінням: житлово-комунального господарства, капітального будівництва, регіонального розвитку, містобудування та архітектури, промисловості та розвитку інфраструктури; Службі автомобільних доріг в області, Херсонському обласному управлінню водних ресурсів щокварталу до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом, та 15 грудня 2012 року надавати для узагальнення Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації звіт про виконання спільних заходів Угоди відповідно до галузевої спрямованості за формами, визначеними в додатку 2.

5. Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації протягом 2012 року до 10 числа кожного місяця надавати Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації узагальнену інформацію щодо передбачення у місцевих бюджетах видатків на реалізацію спільних заходів Угоди та їх фактичного використання.

6. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації: житлово-комунального господарства, регіонального розвитку, містобудування та архітектури, капітального будівництва; Служби автомобільних доріг в області, Херсонського обласного управління водних ресурсів забезпечити належне супроводження питання щодо фінансування спільних заходів Угоди з державного бюджету відповідними центральними органами виконавчої влади - головними розпорядниками коштів, до повної їх реалізації.

7. Головному управлінню економіки обласної державної адміністрації щокварталу до 20 числа місяця, наступного за звітним періодом, та 18 грудня 2012 року надавати голові обласної державної адміністрації узагальнену інформацію про стан виконання спільних заходів Угоди з пропозиціями щодо вирішення наявних проблемних питань.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови обласної державної адміністрації Хоменка А. С., Мельника М. А.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк


 

Додаток 1
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
11.05.2012 N 351


ЗАКРІПЛЕННЯ
відповідальних за виконання та супроводження спільних заходів Угоди

Найменування спільного заходу

Відповідальні за виконання та супроводження

Пріоритет I. Розвиток зрошувального землеробства

спільний захід: Підвищення ефективності використання зрошуваних земель

1. Реконструкція державних водогосподарських об'єктів та об'єктів міжгосподарської меліоративної системи області

Херсонське обласне управління водних ресурсів, райдержадміністрації

2. Розвиток внутрішньогосподарських зрошувальних систем

Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, Херсонське обласне управління водних ресурсів, райдержадміністрації, відповідні органи місцевого самоврядування

3. Створення інфраструктури для зберігання, постачання та реалізації сільськогосподарської продукції

Головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, райдержадміністрації, Херсонський міськвиконком

Пріоритет II. Модернізація транспортної інфраструктури

спільний захід: Поліпшення експлуатаційного стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення

Заміна на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення (обласні та районні) білощебеневого покриття на асфальтобетонне або чорнощебеневе

Служба автомобільних доріг у Херсонській області, структурні підрозділи обласної державної адміністрації: управління промисловості та розвитку інфраструктури, Головне фінансове управління, відповідні райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування

Пріоритет III. Водопостачання сільських населених пунктів області

спільний захід 1: Завершення будівництва Іванівського групового водопроводу

Продовження будівництва III - VII пускового комплексу першої черги Іванівського групового водопроводу

Херсонське обласне управління водних ресурсів, Іванівська райдержадміністрація, відповідні органи місцевого самоврядування

спільний захід 2: Водопостачання сільських населених пунктів, населення яких користується привізною водою та водою, що не відповідає вимогам санітарних норм та державним стандартам

Реконструкція, будівництво систем водопостачання

Управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування

Пріоритет IV. Поліпшення житлових умов населення області

спільний захід 1: Створення умов для будівництва доступного житла

Створення умов для будівництва доступного житла шляхом:
проведення підготовчих робіт для виконання програми будівництва доступного житла у містах та в сільській місцевості області;
визначення земельних ділянок відповідно до містобудівної документації

Управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми, відповідні сільські та селищні ради

спільний захід 2: Створення безпечних умов проживання людей, які мешкають в аварійних житлових будинках "гнучкої" конструкції

Будівництво нових житлових будинків для відселення жителів аварійних будинків "гнучкої" конструкції

Управління обласної державної адміністрації: житлово-комунального господарства, капітального будівництва, Херсонський міськвиконком


 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий


 

Додаток 2
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
11.05.2012 N 351


Форма 1


ЗВІТ  
про виконання спільних заходів Угоди щодо регіонального розвитку Херсонської області між Кабінетом Міністрів України та Херсонською обласною радою
станом на "___" 201_ року

Найменування спільного заходу, об'єктів

Потреба у фінансовому забезпеченні на 201__ рік, тис. гривень

Фактичний обсяг фінансування, тис. гривень

Стан виконання, %

Код, назва програмної класифікації видатків, за якими здійснювалося фінансування з державного бюджету

усього

з державного бюджету

з місцевого бюджету

з інших джерел

усього

з державного бюджету

з місцевого бюджету

з інших джерел

усього

з державного бюджету

з місцевого бюджету

з інших джерел

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Пріоритет

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спільний захід

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

в тому числі по об'єктах:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Форма 2


ЗВІТ
про виконання спільних заходів Угоди щодо регіонального розвитку Херсонської області між Кабінетом Міністрів України та Херсонською обласною радою
станом на "___" 201_ року

Найменування заходу

Критерії (показники) досягнення результатів

Причини, які обумовлюють невиконання

очікувані (відповідно до Угоди)

фактичні

відхилення,
відсотків

1

2

3

4

5

Пріоритет

 

 

 

 

Спільний захід

 

 

 

 

в тому числі по об'єктах:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали