НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

21.06.2012

м. Київ

N 310


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 липня 2012 р. за N 1160/21472

Про виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації

Зміст

1. Рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, "Про виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації" від 21 червня 2012 року N 310.

- Порядок складення та подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

2. Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

3. Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали