ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.05.2012 р. N 852

Київ

Про використання коштів Державного бюджету України, переданих у 2012 році на будівництво, реконструкцію та ремонт об'єктів соціальної та іншої інфраструктури

Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (Закон N 4282-VI), Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.03.2012 N 177-р "Деякі питання використання у 2012 році державних капітальних видатків" (Перелік N 177-р) та з метою забезпечення своєчасного введення об'єктів в експлуатацію:

1. Визначити розпорядниками нижчого рівня за бюджетними призначеннями, передбаченими у загальному фонді державного бюджету за бюджетною програмою 7961800 "Будівництво, реконструкція та ремонт об'єктів соціальної та іншої інфраструктури у м. Києві":

1.1. У сумі 100000 тис. грн. на об'єкт: "Реконструкція з добудовою трамвайної лінії в систему легкого рейкового транспорту на ж. м. Троєщина від вул. Милославської до пересадочного вузла на міську кільцеву електричку (I, II, III черга)" - Головне управління капітального будівництва виконавчого органу - Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

1.2. У сумі 500,0 тис. грн. на проведення проектно-підготовчих робіт із створення Алеї Слави героям Великої Вітчизняної війни у м. Києві - Головне управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Головному управлінню капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Головному управлінню екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подавати щомісяця до 3 числа Київській міській державній адміністрації звіт про використання бюджетних коштів.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали