Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про використання коштів для часткової компенсації вартості сільгосптехніки

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 16.05.2018 р. N 37-16-15/13794

Про використання коштів для часткової компенсації вартості сільгосптехніки

Міністерство аграрної політики та продовольства України розглянуло Меморандум за результатами проведення 6-го Форуму бухгалтерів сільськогосподарської галузі України, м. Трускавець, в частині надання банківським установам інформації щодо часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва і повідомляє.

Мінагрополітики співпрацює із державними банками та банками, у статутному капіталі яких 75 і більше відсотків акцій належить державі (Ощадбанк, Укрексімбанк, Укргазбанк, ПриватБанк), в рамках забезпечення сільськогосподарських товаровиробників вітчизняною технікою та обладнанням для агропромислового комплексу шляхом здійснення часткової компенсації вартості техніки та обладнання.

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 року N 130 (Постанова N 130), та Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року N 106 (Постанова N 106), направлені банківським установам для використання в роботі.

Згідно з вищезазначеними порядками часткова компенсація надається сільськогосподарським товаровиробникам, які придбали з 1 січня 2018 року у заводів-виробників або їх дилерів техніку та обладнання згідно з Переліком та здійснили оплату через державний банк на безповоротній основі у розмірі 25 відсотків від її вартості (без урахування податку на додану вартість), а фермерські господарства можуть додатково ще отримати часткову компенсацію у розмірі 15 відсотків від її вартості.

 

Заступник директора Департаменту
землеробства та технічної політики в
АПК - начальник управління
технічної політики в АПК

П. Гринько
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали