ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.11.2011 р. N Р-789/0/3-11

Про використання коштів на фінансування заходів, спрямованих на створення мережі регіональних перинатальних центрів

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 2011 року N 680 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо створення мережі регіональних перинатальних центрів, забезпечених інноваційними технологіями та сучасним обладнанням" (Постанова N 680), враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 року N 148-р "Питання зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни" (Розпорядження N 148-р):

1. Визначити розпорядником коштів державного бюджету нижчого рівня комунальний заклад "Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня".

2. Відділу фінансового забезпечення облдержадміністрації:

2.1. Відповідно до вимог наказу Державного казначейства України від 25 травня 2004 року N 89 "Про затвердження Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету", зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 10 червня 2004 року за N 716/9315 (зі змінами і доповненнями), далі - наказ N 89, підготувати та надати мережу розпорядників коштів бюджету нижчого рівня - Держінвестпроекту.

2.2. Для відкриття фінансування надати до Головного фінансового управління облдержадміністрації і територіального управління Державного казначейства України у Дніпропетровській області документи відповідно до вимог чинного законодавства.

2.3. Забезпечити перерахування коштів, які надійдуть з державного бюджету для здійснення заходів щодо створення мережі регіональних перинатальних центрів, забезпечених інноваційними технологіями та сучасним обладнанням, на рахунок комунального закладу "Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня".

3. Головному управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації:

3.1. Здійснювати контроль за виконанням плану заходів щодо створення регіонального перинатального центру за рахунок коштів державного бюджету, виділених Держінвестпроектом.

3.2. Щомісяця, до 5 числа, надавати Держінвестпроекту інформацію про стан використання бюджетних коштів.

4. Рекомендувати комунальному закладу "Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня":

4.1. Затвердити та надати до облдержадміністрації у тижневий термін за погодженням з Головним управлінням охорони здоров'я облдержадміністрації план заходів щодо використання коштів державного бюджету для створення регіонального перинатального центру.

4.2. Забезпечити:

цільове та ефективне використання коштів державного бюджету;

подання щомісяця, до 2 числа, до облдержадміністрації за погодженням з Головним управлінням охорони здоров'я облдержадміністрації інформацію про стан використання бюджетних коштів.

5. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації, контроль - на першого заступника голови облдержадміністрації Задорожного В. К.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

ПОГОДЖЕНО:

 

Начальник контрольно-ревізійного
управління в Дніпропетровській області

Р. В. Качан

Начальник Головного управління
Державного казначейства України
у Дніпропетровській області

В. С. Галущинський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали