КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 грудня 2011 р. N 1325-р

Київ

Про вилучення і надання у постійне користування із зміною цільового призначення земельної ділянки

1. Відповідно до статей 122 і 149 Земельного кодексу України вилучити з постійного користування державного підприємства "Дослідне господарство Донецького інституту агропромислового виробництва Української академії аграрних наук" земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 14,5592 гектара (рілля), розташовану за межами населених пунктів на території Ясинуватського району Донецької області, та надати її у постійне користування із зміною цільового призначення комунальному підприємству "Міжнародний аеропорт Донецьк" для будівництва та реконструкції злітно-посадкової смуги для експлуатації нової авіаційної техніки.

2. Ясинуватській райдержадміністрації забезпечити:

видачу в установленому порядку державного акта на право постійного користування земельною ділянкою;

здійснення контролю за використанням земельної ділянки, яка надається в постійне користування відповідно до цього розпорядження, згідно з цільовим призначенням.

3. Комунальному підприємству "Міжнародний аеропорт Донецьк" відшкодувати відповідно до законодавства втрати сільськогосподарського виробництва та збитки, завдані державному підприємству "Дослідне господарство Донецького інституту агропромислового виробництва Української академії аграрних наук" і зазначеному Інституту внаслідок вилучення земельної ділянки.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали