Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про вимкнення аналогового телевізійного мовлення у регіоні ПрАТ "ТЕЛЕКАНАЛ "ІНТЕР", м. Київ (логотип: "ІНТЕР")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 26 липня 2018 року N 1146

Про вимкнення аналогового телевізійного мовлення у регіоні ПрАТ "ТЕЛЕКАНАЛ "ІНТЕР", м. Київ (логотип: "ІНТЕР")

Враховуючи План використання радіочастотного ресурсу України, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.2006 N 815 (зі змінами), щодо завершення термінів використання радіотехнології аналогового телевізійного мовлення, а саме, 31 липня 2018 року у м. Києві та Кіровоградській області, керуючись статтею 22 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Планом розвитку національного телерадіоінформаційного простору, Національна рада вирішила:

1. Ліцензія на мовлення НР N 00291-м від 01.07.2015 ПрАТ "ТЕЛЕКАНАЛ "ІНТЕР", м. Київ, втрачає чинність з 1 серпня 2018 року в частині докладних характеристик каналу (мережі) мовлення у м. Києві та Кіровоградській області.

2. Враховуючи пункт 1 цього рішення, ПрАТ "ТЕЛЕКАНАЛ "ІНТЕР", м. Київ, привести ліцензію на мовлення НР N 00291-м від 01.07.2015 у відповідність до Плану використання радіочастотного ресурсу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.2006 N 815 (зі змінами), шляхом переоформлення, вилучивши канали мовлення, які підлягають вимкненню (згідно з додатком* до рішення).


* Не наводиться.

3. Заяву на переоформлення відповідної ліцензії на мовлення подати впродовж 1 місяця з дати прийняття цього рішення.

4. Виконання рішення покласти на управління: ліцензування, представників Національної ради, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали