Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про вимкнення аналогового телевізійного мовлення у регіоні КП КМР "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "Київ", м. Київ (логотип: "КИЇВ TV", поєднаний з зображенням каштанового листка, яке замінює собою дві крапки над літерою "ї")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 26 липня 2018 року N 1144

Про вимкнення аналогового телевізійного мовлення у регіоні КП КМР "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "Київ", м. Київ (логотип: "КИЇВ TV", поєднаний з зображенням каштанового листка, яке замінює собою дві крапки над літерою "ї")

Враховуючи План використання радіочастотного ресурсу України, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.2006 N 815 (зі змінами), щодо завершення термінів використання радіотехнології аналогового телевізійного мовлення, а саме, 31 липня 2018 року у м. Києві та Кіровоградській області, керуючись статтею 22 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Планом розвитку національного телерадіоінформаційного простору, Національна рада вирішила:

1. Ліцензія на мовлення НР N 1604-м від 02.09.2011 КП КМР "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "Київ", м. Київ, втрачає чинність з 1 серпня 2018 року.

2. Зобов'язати КП КМР "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "Київ", м. Київ, повернути до Національної ради ліцензію на мовлення НР N 1604-м від 02.09.2011 протягом десяти днів з дати прийняття цього рішення.

3. Управлінню радіочастотного ресурсу та технічного контролю письмово у триденний термін з моменту прийняття цього рішення повідомити оператора телекомунікацій зазначеного ліцензіата про анулювання ліцензії на мовлення НР N 1604-м від 02.09.2011.

4. Виконання рішення покласти на управління: ліцензування, представників Національної ради, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали