Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про винесення на громадське обговорення проекту рішення Національної ради "Про затвердження Порядку формування Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються"

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 29 серпня 2018 року N 1283

Про винесення на громадське обговорення проекту рішення Національної ради "Про затвердження Порядку формування Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються"

Розглянувши та обговоривши проект рішення Національної ради "Про затвердження Порядку формування Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються", керуючись статтею 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 9, 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", статтею 17, частиною другою статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Винести на громадське обговорення проект рішення Національної ради "Про затвердження Порядку формування Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються" (додається*).


* Не наводиться.

2. Скасувати рішення Національної ради від 02.08.2018 N 1206 "Про винесення на громадське обговорення проекту Порядку формування Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються" (Рішення N 1206).

3. Відділу зв'язків зі ЗМІ, громадськими організаціями та діяльності суспільного мовлення оприлюднити на офіційному веб-сайті Національної ради проект рішення Національної ради "Про затвердження Порядку формування Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються", повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу для громадського обговорення (додаються*).


* Не наводяться.

4. Встановити термін для громадського обговорення - два місяці з дня оприлюднення.

5. Виконання цього рішення покласти на відділ зв'язків зі ЗМІ, громадськими організаціями та діяльності суспільного мовлення, юридичне управління.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення У. Фещук.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали