Додаткова копія: Про винесення на громадське обговорення проекту Змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 8 листопада 2018 року N 1956

Про винесення на громадське обговорення проекту Змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору

Розглянувши та обговоривши проект Змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору, керуючись статтями 21, 22 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 9, 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", статтями 15, 17, частиною другою статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Винести на громадське обговорення проект Змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору.

2. Відділу зв'язків зі ЗМІ, громадськими організаціями та діяльності суспільного мовлення оприлюднити на офіційному веб-сайті Національної ради проект Змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору, повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу для громадського обговорення (додаються*).


* Не наводяться.

3. Встановити термін для громадського обговорення - один місяць з дня оприлюднення.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: радіочастотного ресурсу та технічного контролю, ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради У. Фещук.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали