Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про виправлення дати державної реєстрації

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 01.11.2010 р. N 13923

Державним реєстраторам 


Про виправлення дати державної реєстрації

З метою впорядкування виправлення дати державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (далі - ЄДР) Держкомпідприємництво повідомляє наступне.

В зв'язку з отриманням Держкомпідприємництвом великої кількості звернень від державних реєстраторів з проханням виправлення дати державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, для оперативного вирішення вказаного питання Держкомпідприємництвом було надано доручення листом від 09.07.2010 N 8729 державному підприємству "Інформаційно-ресурсний центр" (далі - ДП "ІРЦ") стосовно доопрацювання програмного забезпечення АІС "ЄДР-М" з наданням можливості державним реєстраторам самостійно коригувати дати державної реєстрації суб'єктів господарювання в ЄДР, що було реалізовано у версії 3.11.4 АІС "ЄДР-М".

Зазначеною версією, яка введена в робочу експлуатацію 15.09.2010, було надано можливість державним реєстраторам самостійно виправляти дати державної реєстрації суб'єктів господарювання на реєстраційних діях "Включення відомостей про юридичну особу" та "Включення відомостей про фізичну особу - підприємця".

Пояснення з виконання виправлень дати державної реєстрації розміщено на Форумі служби технічної підтримки ДП "ІРЦ" у розділі "Новини та оголошення" у темі "Зміни у версіях АРМ ЄДР-М".

В зв'язку з вищезазначеним лист Держкомпідприємництва від 01.07.2010 N 8211 вважати таким, що втратив чинність.

 

Заступник Голови 

О. Т. Сохар 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали