МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 червня 2012 року N 353

Про випуск акцій Публічного акціонерного товариства "Миколаївська теплоелектроцентраль"

Керуючись Цивільним кодексом, Господарським кодексом України, законами України "Про акціонерні товариства", "Про цінні папери та фондовий ринок", "Про управління об'єктами державної власності", рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 11.04.2000 N 39 "Про затвердження Положення про порядок реєстрації випуску акцій відкритих акціонерних товариств, створених із державних підприємств у процесі приватизації та корпоратизації" та враховуючи звернення Публічного акціонерного товариства "Миколаївська теплоелектроцентраль" від 26.03.2012 N 670 та від 26.04.2012 N 09/1068, наказую:

1. Затвердити протокол рішення про випуск акцій публічного акціонерного товариства "Миколаївська теплоелектроцентраль", що додається.

2. Обрати Публічне акціонерне товариство "Національний депозитарій України" (код ЄДРПОУ - 30370711) депозитарієм, який буде обслуговувати випуск акцій публічного акціонерного товариства "Миколаївська теплоелектроцентраль", та затвердити умови договору, що укладатиметься з ним, які додаються.

3. Обрати Публічне акціонерне товариство "Державний ощадний банк України" (код ЄДРПОУ - 00032129) зберігачем, у якого публічним акціонерним товариством "Миколаївська теплоелектроцентраль" буде відкрито рахунок у цінних паперах власнику акцій, та затвердити умови договору, що укладатиметься із цим зберігачем, які додаються.

4. Правлінню публічного акціонерного товариства "Миколаївська теплоелектроцентраль" відповідно до вимог чинного законодавства у встановлені строки здійснити всі необхідні дії щодо забезпечення виконання рішення про випуск акцій публічного акціонерного товариства "Миколаївська теплоелектроцентраль".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали