Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про вирішення питань розміщення в межах міста Києва нових або реконструкції діючих об'єктів теплопостачання

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.08.2013 р. N 1411

Київ

Про вирішення питань розміщення в межах міста Києва нових або реконструкції діючих об'єктів теплопостачання

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" статті 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 13 Закону України "Про теплопостачання" та з метою упорядкування розміщення та раціонального використання об'єктів теплопостачання, що знаходяться в розпорядженні підприємств, установ та організацій міста Києва, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Установити, що погодження на розміщення в межах міста Києва нових або реконструкцію діючих об'єктів теплопостачання здійснюється Департаментом житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Визнати такими, що втратили чинність:

2.1. Розпорядження Київської міської державної адміністрації від 30 квітня 1999 року N 657 "Про міську міжвідомчу комісію з питань теплопостачання об'єктів цивільного і виробничого призначення".

2.2. Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27 грудня 2010 року N 1178 "Про склад міської міжвідомчої комісії з питань теплопостачання об'єктів цивільного і виробничого призначення".

2.3. Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 2 серпня 2012 року N 1378 "Про внесення змін до складу міської міжвідомчої комісії з питань теплопостачання об'єктів цивільного і виробничого призначення" (Розпорядження N 1378).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови

А. Голубченко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали