ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.05.2012 р. N 877

Київ

Про визначення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації замовником проведення комплексу робіт з ліквідації підтоплення території приватного сектору мікрорайону Стара Дарниця та селища ДВРЗ у Дніпровському районі м. Києва

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про місцеві державні адміністрації", враховуючи розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 N 121 "Про реалізацію районними в місті Києві державними адміністраціями окремих повноважень" (Розпорядження N 121) з метою ліквідації підтоплення території приватного сектору мікрорайону Стара Дарниця та селища ДВРЗ у Дніпровському районі м. Києва:

1. Визначити Дніпровську районну в місті Києві державну адміністрацію замовником проведення комплексу робіт з ліквідації підтоплення території приватного сектору мікрорайону Стара Дарниця та селища ДВРЗ у Дніпровському районі м. Києва.

2. Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації:

2.1. Забезпечити розробку та затвердження в установленому порядку проектно-кошторисної документації проведення комплексу робіт з ліквідації підтоплення території приватного сектору мікрорайону Стара Дарниця та селища ДВРЗ у Дніпровському районі м. Києва.

2.2. Генеральну проектну та підрядну організації визначити відповідно до вимог чинного законодавства.

2.3. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо виконання будівельних робіт.

2.4. При укладанні договору підряду на будівництво об'єктів обов'язково передбачати умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантії строків експлуатації об'єкту.

2.5. Подати у встановленому порядку до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо включення робіт, зазначених у п. 1 цього розпорядження, до проектів програм соціально-економічного розвитку м. Києва на 2013 рік та наступні роки.

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали