КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 24 травня 2012 року N 482/7819

Про визначення КП "Київпастранс" та КП "Київський метрополітен" організаторами перевезення акредитованих осіб та вболівальників на період проведення в місті Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

Відповідно до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою забезпечення безкоштовного громадського транспорту для вболівальників у приймаючих містах Євро-2012 Київська міська рада вирішила:

1. Визначити комунальне підприємство "Київпастранс" та комунальне підприємство "Київський метрополітен" організаторами перевезення громадським транспортом акредитованих осіб (персонал (працівники) УЄФА, представники ЗМІ, пов'язані з турніром) та вболівальників, які мають квитки на матчі чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

2. Надати згоду комунальному підприємству "Київпастранс" та комунальному підприємству "Київський метрополітен" на укладення з УЄФА тристоронньої Угоди про безкоштовний транспорт приймаючого міста для фінального турніру чемпіонату Європи з футболу УЄФА 2010/2012.

3. Надати право безкоштовного перевезення комунальному підприємству "Київпастранс" та комунальному підприємству "Київський метрополітен" акредитованих осіб (персонал (працівники) УЄФА, представники ЗМІ, пов'язані з турніром) та вболівальників, які мають квитки на матчі чемпіонату Європи 2012 року з футболу, на період проведення в місті Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу з подальшим відшкодуванням понесених витрат у відповідності до Угоди про безкоштовний транспорт приймаючого міста для фінального турніру чемпіонату Європи з футболу УЄФА 2010/2012.

4. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), комунальному підприємству "Київпастранс" та комунальному підприємству "Київський метрополітен" забезпечити перевезення акредитованих осіб та вболівальників на умовах, визначених Угодою про безкоштовний транспорт приймаючого міста для фінального турніру чемпіонату Європи з футболу УЄФА 2010/2012.

5. Комунальним підприємствам, визначеним у пункті 1 цього рішення, одержати кошти за безкоштовне перевезення акредитованих осіб та вболівальників в процентному співвідношенні від загальної суми укладеної Угоди: КП "Київпастранс" - 75 %, КП "Київський метрополітен" - 25 %.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань транспорту та зв'язку.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали