ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 18.08.2011 р. N 506

Про визначення КП "Житомиртеплокомуненерго" виконавцем послуг з технічного обслуговування та утримання будинкових приладів обліку тепла

З метою забезпечення в робочому стані будинкових приладів обліку тепла, розглянувши клопотання комунальних виробничих житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств NN 1, 3 - 6, 8 - 16, ТОВ "Керуюча компанія "КомЕнерго-Житомир", приватного підприємства "ВЖРЕП-4" щодо передачі КП "Житомиртеплокомуненерго" на технічне обслуговування і утримання будинкових приладів обліку тепла, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2006 N 955 "Про затвердження Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води" та законів України "Про житлово-комунальні послуги", "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Визначити КП "Житомиртеплокомуненерго" виконавцем послуг з технічного обслуговування та утримання будинкових приладів обліку тепла, що встановлені у житлових будинках.

2. Дозволити комунальним виробничим житловим ремонтно-експлуатаційним підприємствам NN 1, 3 - 6, 8 - 16, ТОВ "Керуюча компанія "КомЕнерго-Житомир", приватному підприємству "ВЖРЕП-4" до 15.09.2011 передати на баланс КП "Житомиртеплокомуненерго" будинкові прилади обліку тепла згідно з чинним законодавством.

3. КП "Житомиртеплокомуненерго" (Рогожин Д. В.) приймання-передачу будинкових приладів обліку тепла, що встановлені в житлових будинках комунальної власності міста, здійснити до 15.09.2011 згідно з чинним законодавством.

4. Взяти до уваги, що згідно з рішеннями міськвиконкому від 24.01.2002 N 34 "Про визначення виконавцями послуг з обслуговування лічильників теплової енергії" та від 12.06.2003 N 364 "Про внесення доповнень до пункту 1.2 рішення міськвиконкому від 24.01.2002 N 34", виконавцями послуг з технічного обслуговування будинкових приладів обліку тепла є:

- Спільне підприємство інженерно-технічний центр "Енергозбереження";

- Товариство з обмеженою відповідальністю науково-виробнича іноваційна фірма "Діагностика";

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Аґрус".

5. Запропонувати житлово-будівельним кооперативам, об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків, балансоутримувачам відомчого житлового фонду укладати відповідні договори з підприємствами, зазначеними у пунктах 1 та 4 даного рішення.

6. Доручити управлінню комунального господарства міської ради (Марцун О. В.), КП "Житомиртеплокомуненерго" (Рогожин Д. В.) зробити розрахунок тарифу з технічного обслуговування та утримання будинкових приладів обліку тепла, відповідно до вимог чинного законодавства, та надати необхідні матеріали до Державної інспекції з контролю за цінами в Житомирській області для отримання висновків щодо його економічного обґрунтування і внести на розгляд виконавчого комітету міської ради у вересні поточного року.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боровця М. П.

 

Міський голова

В. М. Дебой

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали