ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Дев'ята сесія

РІШЕННЯ

від 10.08.2011 р. N 48

Про визначення особи, уповноваженої підписувати додаткові угоди до договорів оренди землі

На виконання вимог статті 33 Закону України "Про оренду землі", розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Визначити міського голову особою, уповноваженою підписувати додаткові угоди до договорів оренди землі без прийняття міською радою рішення про поновлення договору оренди землі - у разі якщо орендар продовжує користуватися земельною ділянкою після закінчення строку договору оренди і за відсутності протягом одного місяця після закінчення строку договору листа-повідомлення орендодавця про заперечення у поновленні договору оренди землі.

2. Доручити управлінню земельних ресурсів та земельної реформи на виконання п. 1 цього рішення готувати додаткові угоди про поновлення договорів оренди землі.

3. Доручити управлінню земельних ресурсів та земельної реформи від імені міської ради, не пізніше одного місяця після закінчення строку договору оренди землі надсилати орендарям земельних ділянок листи - повідомлення про заперечення поновлення договорів оренди землі на тих самих умовах у випадку зміни орендної плати за землю та/або функціонального використання земельної ділянки, а також у випадках, коли не виконані умови попереднього договору оренди землі.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Прокопця, директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів В. Швеця та начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи С. Самишкіна.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали