КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 18 травня 2017 року N 323/2545

Про визначення переліку земельних ділянок для опрацювання можливості продажу їх (або права оренди на них) на земельних торгах

Відповідно до статей 9, 127, 134 - 136 Земельного кодексу України, пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), з метою впорядкування земельних відносин Київська міська рада вирішила:

1. Визначити перелік земельних ділянок для опрацювання можливості продажу їх (або права оренди на них) на земельних торгах згідно з додатком до цього рішення (справа N Є-1380).

1.1. Виключити позицію 8 з додатка до рішення Київської міської ради від 15.11.2016 N 421/1425 "Про визначення переліку земельних ділянок для опрацювання можливості продажу їх (або права оренди на них) на земельних торгах" (Перелік N 421/1425).

2. Надати Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) дозвіл:

2.1. На опрацювання визначених у пункті 1 цього рішення земельних ділянок, які можуть бути виставлені на земельні торги.

2.2. На розроблення документації із землеустрою та іншої документації, передбаченої законодавством України, необхідної для підготовки визначених у пункті 1 цього рішення земельних ділянок до продажу на земельних торгах.

3. Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити організаційних заходів, пов'язаних з підготовкою та проведенням земельних торгів з продажу земельних ділянок (або права оренди на них), визначених у пункті 1 цього рішення, відповідно до Земельного кодексу України.

4. Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) при погодженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок забезпечити надання Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок, визначених у пункті 1 цього рішення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
18.05.2017 N 323/2545

Перелік земельних ділянок для опрацювання можливості продажу їх (або права оренди на них) на земельних торгах

N
п/п

Місце розташування (адреса) земельної ділянки

Вид права

Цільове призначення згідно з Класифікатором видів цільового призначення земель (запропонований вид використання)

Орієнтовна площа земельної ділянки, га

Голосіївський район

1

вул. Академіка Заболотного, 5-б

власність, оренда

12.08 (для будівництва, експлуатації та обслуговування механізованого гаража)

0,34

2

вул. Лютнева

оренда

12.04 (для влаштування, експлуатації та обслуговування відкритої автостоянки)

0,17

Дарницький район

3

вул. Затишна, 16

власність, оренда

03.15 (для будівництва, експлуатації та обслуговування складської будівлі, станції технічного обслуговування автомобілів та магазину з продажу супутніх товарів)

0,58

Оболонський район

4

перетин вул. Бережанської та вул. Петра Панча

оренда

12.04 (для влаштування, експлуатації та обслуговування відкритої автостоянки)

0,16

5

розподільча смуга просп. Оболонського

оренда

12.04 (для здійснення комерційної діяльності з влаштуванням відкритої автостоянки без права капітальної забудови)

0,14

Печерський район

6

узвіз Кловський, 5-а

оренда

12.04 (для влаштування, експлуатації та обслуговування відкритої автостоянки)

0,31

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали