НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 23 серпня 2017 року N 1488

Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,6 МГц у м. Старобільську (Підгорівці) Луганської обл.

З урахуванням рішення від 12.05.2017 N 683 "Про затвердження конкурсних умов" (Умови N 683), Національна рада рішенням від 12.05.2017 N 684 (Рішення N 684) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 17.05.2017 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 87 (6592) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,6 МГц у м. Старобільську (Підгорівці) Луганської обл. було подано 1 заяву від ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАДІОСТУДІЇ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ, м. Київ ("Армія FM - військове радіо").

Національною радою встановлено, що статутні документи ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАДІОСТУДІЇ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ, м. Київ ("Армія FM - військове радіо"), відповідають статті 12 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", конкурсну гарантію, як обов'язкову умову участі у конкурсі, сплачено у повному обсязі і у встановлений конкурсними умовами строк.

На підставі пунктів "а", "б" частини 14 статті 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" ЦЕНТРАЛЬНА РАДІОСТУДІЯ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ, м. Київ ("Армія FM - військове радіо"), здатна найкраще забезпечити виконання конкурсних умов, зокрема надає перевагу соціально важливим програмам.

Національна рада вважає за необхідне визнати переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,6 МГц у м. Старобільську (Підгорівці) Луганської обл. ЦЕНТРАЛЬНУ РАДІОСТУДІЮ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ, м. Київ ("Армія FM - військове радіо").

Керуючись статтями 8, 9, 10, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 17, 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2017 (чисельність наявного населення України), враховуючи План розвитку національного телерадіоінформаційного простору, затверджений рішенням Національної ради від 01.12.2010 N 1684 (у редакції рішення Національної ради від 18.02.2015 N 212), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20.12.2010 за N 1294/18589, беручи до уваги інформацію структурних підрозділів Національної ради, Національна рада вирішила:

1. Визнати ЦЕНТРАЛЬНУ РАДІОСТУДІЮ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ, м. Київ ("Армія FM - військове радіо"), переможцем конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,6 МГц у м. Старобільську (Підгорівці) Луганської обл., потужність передавача - 0,1 кВт, територія розповсюдження програм - м. Старобільськ та Старобільський район, місце встановлення передавача - Старобільський р-н, с. Підгорівка, щогла КРРТ, обсяг мовлення - 24 години на добу.

2. Видати ЦЕНТРАЛЬНІЙ РАДІОСТУДІЇ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ, м. Київ ("Армія FM - військове радіо"), ліцензію на мовлення з використанням частоти 102,6 МГц у м. Старобільську (Підгорівці) Луганської обл., потужність передавача - 0,1 кВт, територія розповсюдження програм - м. Старобільськ та Старобільський район, місце встановлення передавача - Старобільський р-н, с. Підгорівка, щогла КРРТ, обсяг мовлення - 24 години на добу, відповідно до поданої заяви про видачу ліцензії на мовлення, затвердженої програмної концепції мовлення, згідно з додатком* до рішення, конкурсних умов, строк дії ліцензії - 7 років.


* Не наводиться.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ЦЕНТРАЛЬНІЙ РАДІОСТУДІЇ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ, м. Київ ("Армія FM - військове радіо"), ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,6 МГц у м. Старобільську (Підгорівці) Луганської обл., потужність передавача - 0,1 кВт, територія розповсюдження програм - м. Старобільськ та Старобільський район, обсяг мовлення - 24 години на добу. Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення (N = 5), розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, сплату грошового внеску під конкурсну гарантію та зменшення ліцензійного збору для державних телерадіоорганізацій на 90 %.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково.
RSS канали